Wpis z mikrobloga

Mam możliwość wzięcia podjęcia stażu w branży #testowanieoprogramowania (świeżak here, zmiana branży). Firma proponuje staż 3mc (w formie szkolenia) za 3k brutto, a potem możliwa praca + lojalka roczna za ~3k netto.
Czy taka oferta jest spoko z perspektywy osoby z 0 commercial expem?
Dla porównania w pracy w mojej branży pracowałem za 3k netto na start (ale bez żadnych dodatkowych umów). Nie wiem jak podchodzić do umów lojalnościowych, które w IT są chyba normą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#programowanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChamskoCytuje: @venomik: @LiczbaPi: @piolem: Sorki, że wołam tak po kilku dniach, ale pytanko mam:
Mniej więcej jakich pytań można się spodziewać na rozmowie jeżeli jedynym wymaganiem związanym z testowaniem jest coś takiego:
Znajomość standardów testowych (mile widziane certyfikaty ISTQB)

Jakies typy testow, poziomy testow, techniki testowania, modele wytwarzania softu, metodyki pracy, zasady testowania itp? Czy coś więcej pod tym może się kryć?
Oprócz tego
  • Odpowiedz
@SilentSan: Popatrz w google "pytania rekrutacyjne dla testera" na 100% wezmą jakieś gotowe pytania typu: czym różnią się testy regresyjne od retestów itp. opcjonalnie jeszcze pytania typu jak ocenisz że soft działa poprawnie
  • Odpowiedz