Wpis z mikrobloga

@dwiestronyhistorii: no niezadowolenie wynika z tego, że days gone jest już w PS+ collection, które jest dostępne tylko na PS5

@camos: z drugiej strony popatrz na to tak. Jest około 100 milionów PS4 i zaledwie 7 milionów PS5. Z Days Gone w kolekcji zdecydowanie więcej osób w tym momencie nie skorzysta, jak skorzysta. Choć wiadomo, że osoby, które przejdą KIEDYŚ na PS5 tę grę by otrzymały, ale tak to mogą
@Cinkito: no ludzie zapominają że w tej chwili na świecie jest ponad 100 milionów posiadczy PS4 vs kilka (5-6?) PS5tek. Jest masa ludzi która w to nie grała, a posiadacze PS5 dostają bonusowo grę, więc kwik nie do końca zrozumiały.
Generalnie miesiąc taki se, jakiś średni coop, ex Sony w który grało sporo ludzi i premierowa platformówka na PS5
@Marek1991: ale chyba nie jesteś w szoku że gra z psnow ląduje w psplus i na odwrót? Przecież co chwilę tak jest i pewnie za tydzień w psnow jedna z gier to będzie gra która była w plusie lub jest w psplus collection więc zawczasu się przygotuj
@Marek1991: PS Now jest dostępne (oficjalnie) zaledwie w kilku krajach

@camos: to znaczy ja sam mam nadzieję, że Sony nie pójdzie tokiem myślenia, że będzie wrzucać gry z PS+ collection po kolei, bo wtedy ta usługa przestanie mieć sens w sumie...
@Cinkito: albo będą wrzucać gry z collection i później dostaniemy nową listę. Kiedyś na początku nowego plusa na ps3 byly jeszcze gry roczne, może tu pójdą taką drogą.
PS Now jest dostępne (oficjalnie) zaledwie w kilku krajach


@Cinkito: ale wiesz ze to takie szukanie usprawiedliwienia na sile, nie zmniejszy to narzekan "ogarnietych" graczy ktorzy z niego korzystaja (w tym i ja), Sony odwala januszerke w obie strony, do psnow tez wrzuca gry z plusa, ale cene to wola standardowa za (w takim przypadku) gownomiesiac :)
@patrol411: już się przestałem dziwić bo od dawna wiadomo że sony to Janusze.
@Cinkito: co z tego że oficjalnie? Przecież kto chce ten może ją wykupić i grać tak jak ja zrobiłem. Niech wydupią jedna z nich i tak nikt nie zauważy bo te same gry...