Wpis z mikrobloga

Wielkie porównanie i konkretne starcie #viofo A139 vs #vantrue N4 #kamerasamochodowa #wideorejestrator #ranking

Film porównanie cały dostępny tutaj => https://youtu.be/J-LJdmmEdao

W komentarzach powklejam fragmenty które znajdziecie również w filmie oczywiście.

Podsumowując. Wydaje mi się, że N4 ma ostrzejszy obraz a przyczynia się do tego bez wątpienia mniejsza jasność obiektywu F1.4 vs Viofo F 1.6

Viofo A139 zamontujemy na taśmę. Urządzenie samo w sobie jest sporych rozmiarów wbrew pozorom. Ponadto do każdej kamery musimy rozprowadzać kable osobno. Brak ekranu dla niektórych też może być uciążliwy. Jest na pokładzie WifI i apka. Niestety po zamontowaniu odkleić i przestawić to w bok jest ciężko. Ponadto nie da się również wyregulować obiektywu na boki - jedynie góra dół.

Vantrue n4 - podobnie jak Viofo A139 ma wyjście USB C, obsluguje karty 256gb. Brakuje wifi - dla mnie zbędny bajer ponieważ jest ekran, a kiedy ustawimy aby wyświetlał nam się obraz z tylnej kamery to może poniekąd służyć jako ,,kamera cofania". Zdecydowanie mniej kabli i mniejszy rozmiar. Opcjonalnie uchwyt montowany na taśmę dwustronną ale i tak jest możliwość regulacji.

Finalnie cena. Vantrue N4 to 1159PLN aktualnie a Viofo A139 to 1399PLN

Co bym wybrał? Myślę, że każdy tak samo:) Niby jakość obrazu podobna ale z delikatną przewagą jednak na N4. To samo funkcjonalność - nie widzi mi się grzebanie w telefonie za każdym razem aby zobaczyć jak nagrywa.

Kup N4 albo A139, wpisz kod wykop i zgarnij extra zniżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pawliszyn - Wielkie porównanie i konkretne starcie #Viofo A139 vs #Vantrue N4 #kamera...

źródło: comment_1617196519uAXvAjYA0C1IaHYYKuZbpE.jpg

Pobierz
  • 10