Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiedziałem, że sytuacja jest ciężka, ale że jest w stolicy tak źle, to nie miałem zielonego pojęcia.

Jestem w okolicach 7/10 (sprawdzane w różnych miejscach w necie, gdzie zazwyczaj jestem w top20-30%) i zanim miałem założyć swoje konto, to najpierw chciałem przejrzeć sobie na pustym koncie jakie dziewczyny są na tej apce. Ze zdjęć były całkiem spoko, nie było takiego szału jaki jest np w Moskwie, ale było całkiem ok. Później odpaliłem sobie konto dziewczyny z dwoma rozmazanymi zdjęciami książki (pozdro dla tych 34spierdoksów którzy dali mnie w prawo) i zacząłem przeglądać kolesi w wieku 25-30lat, aby zobaczyć jaki poziom prezentują rywale.

No i to jest dramat dla non-Chadów. Wiedziałem, że na nowym koncie na początku są wyświetlane bardzo ładne osoby, więc przerzuciłem pierwszych 50 w lewo i czekałem na tę niższą półkę, ale ciągle jej nie było widać, przerzuciłem kolejne 100 i poziom dalej się nie obniżał, przerzuciłem następne ze 150 i kurła dalej to samo, przerzuciłem jeszcze ze 150 i dałem sobie spokój. U dziewczyn poziom zaczął iść lekko w dół po mniej więcej 40-50profilu i trafiało się różnie, u facetów straciłem z pół wieczora i ani drgnął (poziom ryjów, nie beniz), może co 6-10koleś trafiał się jakiś przychlast, ale zatrważająca była ta liczba bardzo dobrze wyglądających kolesi, do tego dużo uczelni typu oxford, wzrostów koło 185-9cm, sylwetek V, dynamiczniaków, zagraniczniaków itp

I co ma tam szukać taki względnie dobrze wyglądający koleś jak ja? Jak tam jest setki (a może i ponad tysiąc?) lepiej wyglądających kolesi ode mnie. Zabawiać księżniczkę z 2 półki niżej ode mnie, która mi się nie podobna? O losie chłopaków typu 5/10 to wolę nawet nie myśleć.

#tinder #wwa #przegryw (piwniczaki nie gryźcie) #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60639166ccdad9000aaf5374
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz liczyć na farta i tyle, ja jestem z tych brzydkich - blackpillowi spece pewnie by mi dali z 3/10 i fakt długo nie miałem powodzenia, ale ostatnio poznałem na tinderze super różową, bardzo ładna, wykształcona, mądra, zaradna, stara się dla mnie, aż mnie czasem taki zonk bierze co ona chce od takiego spierdoksa jak ja, ale jak widać da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
óźniej odpaliłem sobie konto dziewczyny z dwoma rozmazanymi zdjęciami książki (pozdro dla tych 34spierdoksów którzy dali mnie w prawo) i zacząłem przeglądać kolesi w wieku 25-30lat, aby zobaczyć jaki poziom prezentują rywale.


@AnonimoweMirkoWyznania: I jak tam, jakiegoś Chadzika sobie wyrwałeś?
  • Odpowiedz
super różową, bardzo ładna, wykształcona, mądra, zaradna, stara się dla mnie, aż mnie czasem taki zonk bierze co ona chce od takiego spierdoksa jak ja, ale jak widać da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@steppenwolf90:
kilka rzeczy, które mogą Ci się na pierwszy rzut oka nie wydawać - może podoba jej się Twoja zaradność, może wzrost, może uśmiech, może poczucie humoru, może włosy, może wykształcenie, a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako mieszkaniec stolycy potwierdzam. Na ulicy jest dużo przystojnych facetów i naprawdę ładnych dziewczyn. Ciężko jest konkurować. Hmmm może stąd się bierze bluepillowe/redpillowe gadanie. Jak jest dużo 8/10 kolesi z tej samej ligi to może faktycznie obwody gadziego mózgu przełączają się na liczenie po przecinkach i miły facet z 8 staje się 8,15. Co powiecie na taką regułę od blackpillu?
  • Odpowiedz
@steppenwolf90:

bardzo ładna, wykształcona,mądra, zaradna, stara się dla mnie, aż mnie czasem taki zonk bierze co ona chce od takiego spierdoksa jak ja, ale jak widać da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Te pogrubione przeze mnie czynniki w znacznej mierze wpływają na trwałość i jakość relacji. Twoja partnerka potraktowała cię z szacunkiem i bez uprzedzeń, które budzi powierzchowność dzięki temu co wykształciła między uszami,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pokaż mi się, to ocenię fachowym okiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio, to sporo osób traktuje tindera jako opcję do podbijania zasięgów na socialach i promocję insta. To dotyczy też kolesi, którzy nabijają sobie tak follow od napalonych lasek. Pewnie rzadko tam w ogóle odpisują. Albo wejdą od czasu do czasu poczytać komplementy lub popatrzeć, jak różowe się rzucają na mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogą to być też
  • Odpowiedz