Wpis z mikrobloga

Witam. Jestem nowy na tagu. Jakie macie prognozy na najbliższe dni w USA? Zapowiada się słonecznie. Będzie stonks na fotowoltaice? Może są jakieś spółki na giełdzie, które produkują kosmetyki do opalania? Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lubarrg: Był tutaj taki koleś miał nick Burglar, ewidętnie pchał się w multikonto, problemem było to że ciągle miał konto w trybie kasacji i upośledzeni moderatorzy nie dawali sobie z nim rady. Chyba skończyło się na tym że zablokowali mu konto forcem w bazie danych bo przy tworzeniu interfejsu nie przewidzieli takiej młodości. Generalnie solar strong bo idzie lato więc solar strong i ogólnie sunpower. Jak chcesz w to inwestować
  • Odpowiedz
@Lubarrg ludzie z literek lubarrg poskladacie przeciez nick Burglar xD

Ogolnie fajnie ze z nami jestes, to usuwanie konta naprawde bylo smieszne i dobrze sie bawilem. Chcialbym Cie tylko prosic o troszke mniej spamu. Mniej kawalow ale za to lepszych jakosciowo, co Ty na to? Dzieki :)
  • Odpowiedz
Dostałem wiadomość w nocy od administracji wykopu:

Słuchaj mnie uważnie, jutro o 4:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : yebaćCDP. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 akcji SPWR i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Lubarrg i jesteś rosyjskim imigrantem z Polski.
  • Odpowiedz