Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 588
#bekazlewactwa #neuropa #bekazfeministek #heheszki
Nowa Zelandia wprowadziła 3 dniowy urlop płatny dla kobiet, które poroniły. Na popularnej stronie femijulkowej wylal się jad jaka to polska zacofana i wogle dno dna.
Tymczasem w pl po poronieniu przysługuje 8 tygodniowy urlop "macierzyński" na dojscie do siebie ¯_(ツ)_/¯
#jepciesiewszyscy
erebeuzet - #bekazlewactwa #neuropa #bekazfeministek #heheszki 
Nowa Zelandia wprowad...

źródło: comment_1617163707jdHG1ZBgATHnpmH07lXh85.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Lepiej finansować z publicznych pieniędzy aborcję, jako przyjemną metodę antykoncepcyjną?


@Jegwan: a ktoś tam pisze o aborcji jako przyjemnej metody antykoncepcji?
No i racja. Tańsze jest utrzymywanie przez co najmniej 18 lat obywatela, który prawdopodobnie przez bycie niechcianym dzieckiem, będzie więcej z budżetu brał niż tracił xD
A najgorzej to jak będzie zdrowy i
  • Odpowiedz
@harpiowata: Napisałem o aborcji jako o "przyjemnej metodzie antykoncepcji", bo tak starają się ją przedstawiać psychopatki ze "strajku kobiet". Jedna nawet się zachwycała, że brała w tym udział i to było wspaniałe przeżycie, reszta ameb klaskała i wiwatowała. Ja uważam, że aborcja jest morderstwem, a jeśli poddaje się jej zdrowa umysłowo kobieta (nie feministka-lewaczka) to z pewnością dozna traumy.

Co do reszty, to tak jak pisałem - koszt najpopularniejszych tabletek
  • Odpowiedz
@Jegwan kto z OSK mówi, że aborcja to przyjemna forma antykoncepcji? Dawaj wprost jakieś linki i źródła co do tego. Aborcja może być "przyjemna" ale w sferze psychicznej, bo dostarcza ulgi i spokoju, nikt nie ma orgazmu na myśl o tym czy nie dochodzi na krzesełku u ginekologa.
Cieszę się, że masz swoją opinię, ale nie wciskaj jej innym i pozwól kobietom decydować o swoim ciele. Ja uważam Cię za zbrodniarza
  • Odpowiedz
przysługuje tylko jesli zarejestrujesz martwe dziecko jako obywatela, ma pleć i imię


@czarnynygus: biedactwo, jakie to musi być skomplikowane, nadać dziecku imię i określić płeć :(
  • Odpowiedz
@Jegwan ale Ty w ogóle to posłuchałeś? Jakaś randomowa babka (nikt z rady OSK) mówi, że aborcja to wspaniałe uczucie, bo wyleciały wszystkie skrzepy krwi, czyli się udała i ciąża została przerwana. Ona nie mówi, że płakała ze szczęścia jak dostała możliwość wykonania aborcji.

Żałuję, że dopiero teraz weszłam na Twój profil i zobaczyłam z kim rozmawiam, mogłam ocalić jakieś trzydzieści minut mojego czasu XD
  • Odpowiedz
@badurka: wiesz ze nie mozesz sobie sama okreslic płci, co niexd? a dla osob po poronieniu, ktore zwykle jest doc traumatyczne ostantia rzecza, ktora chcialyby robic jest wymyslanie imienia czy innych rzeczy zwiazanych z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger już widzę jak rośnie wykładniczo ilość chorych na raka, szczególnie tych genetycznie obciążonych, bidulki, plaga jakaś, pewnie od czarnobylu (,) jesteś pewnie z gatunku tych osób, które śmieją się z chorych na depresję i mówią żeby wzięli się w garść a nie byli #!$%@??
  • Odpowiedz