Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz... Pytacie mnie eee o uraz Roberta Lewandowskiego. Zadam wam take pytanie: ile tygodni przerwy ogłosili dziś lekarze Bayernu? Cztery, brawo Romku. Panowie, my w kraju lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować, ale ja jednej rzeczy nie rozu...? Nie rozumiem. Jak to jest, żeśmy z góry założyli, że diagnoza niemieckich lekarzy jest lepsza? My lubimy krytykować wszystko co polskie, a ja mam większe zaufanie do polskich eee specjalistów. Co Tomeczku? Ale niby jak, że niemiecka medycyna to jest Top w eee Europie? A nawet jeśli to nie znaczy, że się we wszystkim sprawdza. Panowie, Robert jest zwinny, Robert jest gibki i ja sądzę, że on za kilka dni będzie skłonny do gry. Ten uraz w meczu z Andorą nie wyglądał na eee taki groźny. Mateusz, ty się mnie pytasz, czy on powinien grać? A jakby nie grał i byśmy stracili punkt to co byście mó? Mówili? Że Jurek to, że Jureczek eee tamto. A ja wam powiem, że w Europie nie ma już słabych drużyn. Spójrzmy na taki mecz Luksemburg - Portugalia. Jaky jest teraz wynik? 1:1, zgadza się. A Ronaldo gra? Gra. Muszę wam wyznać w eee tajemnicy, że ja w trakcie tego meczu dostałem wiadomość od pre...zesa portugalskiego związku z pytaniem, do kedy kontrakt ma Paulo Zołza. Co takiego? Ale po co... ja wam mam telefon eee pokazać?! No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Ja wam powiem tako jedno rzecz... Pytacie mnie eee o uraz Roberta Lewandows...

źródło: comment_1617132182XlZrGq8DA51s2zkcthmwdy.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz