Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich na wieczornej technicznej analizie.

Na wykresie widzimy jak między dniem 12 a 16 formuje się konsolidacja spadkowa.

Następnie wyraźnie widać jak formuje się sławna formacja Le Boczniaque, którą to po raz pierwszy opisano w 1969 roku przez samego doktora Boczniaque.

Następnie widzimy jak kurs przebija tunel Boczniaquowy i kurs spada lecz wskaźnik MACD (skrót od McDonald's) wskazuje na to, że zaraz wybije do góry. Następnie widać kompresję skośną peryferyjną pod kątem 1 radiana w kierunku półkuli północnej. Tuż po kompresji dostrzec można formację ,,Półmisek Świętego Wawrzyńca". Jako zadanie domowe spróbuj ustalić co stanie się dalej z kursem. Jak chcesz zobaczyć to kliknij w spoiler.


Należy sprzedać na samym szczycie, który będzie zasygnalizowany hadronowym demultiplekserem logicznym złożonym z siedmiu kwarków dziwnych o spinie zerowym w permutacji Y.

#gme #dd #gielda
NykipVaous - Witam wszystkich na wieczornej technicznej analizie.

Na wykresie widz...

źródło: comment_16171300170J4KBfmunjR05Mp5Tri32P.jpg

Pobierz
  • 12
@Kramarz: Niestety tego nie wziąłem pod uwagę, ale rozpatrując problem naszkicowałem linię pierwiastkową w przestrzeni nieeuklidesowej i doszedłem do wniosku, że konotacje mogą zostać zignorowane, przyjmując stosunkowo wysoki parametr całkujący równania, na który wskazuje aktualne zachowanie wykresu cen akcji.

@prezi3 Otagowałem. Myślę, że przyda się wielu inwestorom, więc dodałem także giełda.

@germijak Poprawione