Wpis z mikrobloga

@Hirvio44: Powyżej 200 woda szybko spływa i widoczność jest dobra xD Do pierwszego winkla :-P A tak na poważnie, to nie sądzę żeby któryś z tych środków działał lepiej. Jeszcze widziałem kiedyś wycieraczkę do szyby kasku :-) Jestem ciekawe czy daje to cokolwiek :-)
Próbowałem, ale nie działa, a przy większym deszczu po krótkiej jeździe przestaję widzieć cokolwiek i muszę się zatrzymać i przecierać szybkę.


@Hirvio44: ostatnio nałożyłem preparat do zabezpieczania plastiku na swój kask i zaryzykowałem przetarcie szyby.

Nie miałem żadnych problemów z kroplami na szybie, uciekały szybko z całego kasku ale zauważyłem że dużo szybciej paruje wizjer, w aucie jest to samo, pinlock musi być.
Ja mam magiczna wycieraczkę, taka samochodowa, nakładało mi ja na kask studio detalingowe. Dział, woda ładnie spływa nawet przy niższej prędkości i słabym wietrze, do miasta Ok ale w korku i tak słabo widać, gdy trafisz na mocny deszcz.
Motomireczki, czy ktoś z was próbował magicznych preparatów hydrofobowych na szybkę w kasku? Działa to na deszcz, czy nie bałdzo?


@Hirvio44: Ogólnie te hydrofobowe psikadła nie zależnie jakiej firmy gówno dają.
Testowałem te drogie na butach, namiocie, odzieży motocyklowej, szybce itp.
Działa tylko przez chwilę.
Na deszcz najlepsza jest nie porysowana szybka i rękawica z gumką przyszytą do palca aby podczas jazdy zbierać wodę co jakiś czas.
Przy okazji co jakiś