Wpis z mikrobloga

Uwaga: wśród pulsujących ten wpis robię #rozdajo książki jak na zdjęciu, wysyłka na paczkomat (wyślę w weekend), losuję po min 24h od tego wpisu (losowanie przez mirkorandom, bez zielonek).

Nagrodą jest papierowe wydanie doskonałej powiesci Malcoma XD "Educacja", najlepszego autora past w Polsce.

Rozdajo po części, ze juz przeczytałem, a moja rodzina/znajomi nie podzielają tego poczucia humoru, to sie dzielę. Plus po części dla zasięgu, bo poniżej KOMUNIKAT: :)

Miraski, dawno nie czytałem jakiejś nowej dobrej pasty! Same marnej jakości zarzutki ostatnio, nie licząc akcji z kanapką (której notabene finał mi umknął). Mam taką ideę: może by tak ogłosić jakiś konkurs literacki na nową, świeżą dobrą pastę? Mozna by ogłosić konkursy tematyczne (np brakuje mi dobrej pasty o Vateuszu), lub freestyle. Nagrody powinny być zacne, powiedzmy parę stówek dla zachęty na początek. Można by stworzyć fundusz, mysle ze znalazłoby sie wiele osób, które chciałoby być fundatorami takiej nagrody (po pare zł). Placimy za muzykę, filmy, gry, doceńmy twórców najlepszych past!

Obecnie pasty to nowy gatunek literacki, który warto wspierać! Ziemi naszej sól kurła :) Gdyby ktoś chciał miał troche czasu to daję 100 zł na początek do puli, pd warunkiem, ze w puli znajdzie sie jeszcze 400 zeta. Myślę ze 500 zł na nagrody na początek (powiedzmy 1 edycja) byc mozee skusiłoby kilku mirków do podzielenia się jakimiś historiami. Co jak co ale nie chce mi sie w Święta czytać o Covidzie. Dobra pasta potrzebna!

Docelowo widzę ten konkurs jako coś, wiecie, epickiego, (no... gdzieś tak za 15 lat). Wyobraźcie sobie, TVP, TVN juz od 'pytania na sniadanie' zastawiają się kto wygra pastę roku itp, nagrody sięgają miliardów złotych (cóż, za to bułka tak z 2 miliony). W XIX wieku nowelą stała literatura (Prus, Janko Muzykant, Nasza Szkapa, kto cierpiał ten pamięta), czas pokazać potomnym literaturę na miarę naszych czasów, tj pastę jako format literacki!

Co sądzicie o tym pomyśle? Moze by sie @moderacja dołozyła?

taguję: #pasta #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #rozdajo
Pobierz 40latek - Uwaga: wśród pulsujących ten wpis robię #rozdajo książki jak na zdjęciu, wy...
źródło: comment_16170503022HDkM9gdUJUhSbGVCQHXhM.jpg
  • 8