Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem. Zwykle jak dostaję odlewki to psikam sobie testowego w korek. Dzisiaj sobie robiłem przegląd, otwierałem każdą zeby powąchac. Przy trzech dekantach tak j---e jakimś zepsutym moczem albo c--j wie czym ze normalnie prawie sie porzygałem. Dziwnym trafem te trzy odlewki były od jednego mirka. Przypadek, czy miras coś s--------ł przy odlewaniu?
#perfumy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryba18mk: czy te dekanty maja na czapce atomizera wytloczona strzalke albo biale oczko? Atomki odznaczajace sie w taki sposob smierdza same z siebie, nie wiem czy to mozna nazwac zapachem moczu, mi to cuchnelo jakas mocno rozgrzana/przypalona guma, bardzo duszno i nieprzyjemnie, jakby tworzywo wydzielalo jakies niechciane aromaty
Jak teraz przegladnalem swoje dekanty, to z tych z wytloczona strzalka ktore zostaly u mnie (niedawno kupione) zaden nie smierdzi, kojarze, ze
  • Odpowiedz
@Zimnok: kupowane z rozbiorki miesiac temu ze strzalka sa ok, tamte mialem jakis czas temu, raz pojedyncza odkupiona odlewka i raz kilka dekantow z rozbiorki, widocznie na szczescie nie przytrafia sie to czesto
  • Odpowiedz