Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce: Na etapie czytania ostatnich rozdziałów już totalnie miałem gdzieś jak to się skończy (na początku team Kosaki, potem Tsugumi. Ale jak wiedziałem że Tsugumi nie ma szans to byłem team Haru, bo Kosaki po 150 chapterach zaczęła mnie #!$%@?ć tym swoim niezdecydowaniem - co nie zmienia faktu, że Chitoge worst girl). Ponad połowę materiału można spokojnie wyrzucić. Do tej pory nie wiem dlaczego to doczytałem - chyba było mi głupio
@chinskiebajki:

! ! Wszystko szło już do wybrania Itsuki albo Miku, a tu nagle Fuutaro wybiera Yotsube z argumentem "bo wicie rozumicie, okazało się, ze to ją spotkalem 5 lat temu w podbazie na wycieczce. co z tego, że w ostatnich rozdzialach prawie się nie pojawia, jest najmniej widoczną siostrą od dawna, a większą relację mam z wami? Liczy się podbaza! -> Fani Miku i Itsuki nie byli źli o Yotsube,
@Pas-ze-mna-owce serio... ( ͡° ʖ̯ ͡°) no niestety najgorsza z sióstr. Od początku jej za bardzo nie lubiłem. Oby ta plotka że będzie inne zakończenie w anime było prawdą.. ale po obejrzeniu S2, a przede wszystkim ostatniego odcinka, wiele wskazuje na to, że zakończenie będzie takie samo ()