Wpis z mikrobloga

@niemamsily: Mam podobnie. Wszystkie zwroty w moim życiu następowały w związku z dziewczynami.

Na trzecim roku studiów pokłóciłem się z dziewczyną. W złości kupiłem bilet i wyjechałem do Anglii. Studia przerwane (żałuję do dzisiaj). W UK byłem 4 lata, byłem przez ten czas z dwiema dziewczynami. Pokłóciłem się z tą drugą, zostawiłem wszystko w cholerę i wróciłem do Polski.

Po powrocie do kraju poznałem następną dziewczynę, byłem z nią 4 lata.
@Gadgetztan: o.#!$%@? stary, jakbym czytal jakas telenowele, niezle historie...tylko z ta mloda to teoche przypal, sam sie spotykalem z 18 ja 27 wtedy moalem, niezle siano w glowie... choviaz podejrxewam nie wszystkie takie sa, ale mimo ze sie wydawala madra jak na swoj wiek, to i tak koniec koncow byla po prostu ultra niedojrzala
@sajmen: Dokładnie. Moja młoda też wydawała się mądra, ale teraz po czasie to jednak stwierdzam, że jest w #!$%@? niedojrzała. Teraz zamierzam celować w min. 25 latki, dziesięć lat różnicy to jest max.

@Gadgetztan: szczerze? jak chcesz sie #!$%@? to kontynuuj to dalej, ale moim zdaniem, jesli ona jest z kims i dziala z Toba, to jest to bardzo nie wporzadku z jej strony jak i Twojej. Ja rozumiem, ze zakochanie / zauroczenie, itp itd, ale nawet jak jakims cudem bedziecie w koncu razem, to nie wiesz czy mloda, nie odwali czegos takiego w stosunku do Ciebie i nie zacznie gadac z jakims gachem...