Wpis z mikrobloga

@wieszjo: wtf? Nie widzisz ze kasjo ma swój własny wyimaginowany swiat w którym jest królem? Największym fajterem który twierdzi ze wygra nawet z Khabibem czy MCGregorem. Czym bliżej walki tym widać jak się boi bo powoli do jego pustej główki dociera że parke to nie jest Polak czy Ambro. Do walki wstępnie dążył i powoływał się na przeciwnika z UFC bo mało kto by pomyślał że ktos kto miał styczność z
@hubsond: no właśnie na początku również myślałem że to kreacja dlatego miał moje jak i wielu tysięcy osób poparcie. Czas zweryfikował ze on rzeczywiście sobie coś ubzdurał.
W dodatku czym bardziej próbuje iść na wymianę zdań na poziomie to się bardzo osmiesza. Nigdy nie słyszałem z jego ust zdania złożonego w którym przecinkiem by nie było słowo na k czy h czy innym podobne.
@TacoHemingway1: Obejrzyj sobie wywiady chociażby u Kostyry ;) Całkowicie inny człowiek. Chociaż uważam, że jest charakterny i rzeczy, które mówi odnośnie przyjaciół itd to prawda, ale cała reszta to 100% kreacja. Robi show za hajs, a jednocześnie poznał się na psychologii internetu, więc wie jak manipulować. Zobacz jak zrobił psychologicznie w #!$%@? wszystkich swoich oponentów. A jak jeszcze wygra walkę z Parke, to będzie się śmiał wszystkim w twarz... :p