Wpis z mikrobloga

To ja dla odmiany jednak coś zaproponuję. Piszesz, że wc niepotrzebny, więc gdyby wejście do kuchni zrobić od salonu to można utworzyć dość sporą garderobo-graciarnię. Może też nie mieć regularnego kształtu, a wcięcie na szafę, np. po lewej wchodząc do mieszkania. Po takim zabiegu korytarz będzie miał około 7 mkw, więc chyba całkiem spoko jak na 60 mkw mieszkanie
monopolowynaszarleju - To ja dla odmiany jednak coś zaproponuję. Piszesz, że wc niepo...

źródło: comment_1616950497rQQV1rPmo2rhCFdTZbAuj0.jpg

Pobierz
@kjeller: Bardzo dobry pomysł. Ja jeszcze dodam, że korzystając z dostępu do pionu można zrobić taką pralnio-graciarnię / pomieszczenie gospodarcze, co będzie o tyle wygodne, że od razu po praniu będzie można w tym samym pomieszczeniu pranie wysuszyć, następnie wyprasować i poukładać w garderobie.

Łazienka nie jest duża, więc wywalenie z niej pralki z pewnością będzie na plus... Zresztą na ogół pralki wyglądają beznadziejnie w łazienkach, zwłaszcza małych...
W wolnym miejscu
@btnnnnnnnnn: Swoją drogą świetne mieszkanie, dawno nie widziałem tak fajnego rozkładu (osobna kuchnia!).
I tak jak koledzy wyżej zaproponowali zrobienie garderobo pralni z małym wcięciem na wieszaki i buty w przedpokoju.
@kjeller @Pantegram - dobre pomysły
Choć jak był osobny kibelek u moich rodziców, to było świetne rozwiązanie, ale było u nas 2+3. Przy mniejszej ilości ludzi wystarczy kibelko łazienka.
@btnnnnnnnnn: tutaj ideolo byłoby przerobić WC garderobę z pralnią. Wtedy będziesz miał rozsądny układ w łazience, bo odejdzie pralka i będziesz mógł tam wrzucić umywalkę, przez co wchodząc do łazienki nie będziesz wchodzić na umywalkę.