Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: Nie no, serio, ja rozumiem, że w Stanach może kogoś coś takiego razić. Ale na boga, jesteśmy w Polsce, a nie w Stanach. Mamy zupełnie inne społeczeństwo, inne problemy, nawet rasizm (który istnieje) wygląda zupełnie inaczej. Skąd przekonanie, że mamy małpować zachowania z jakiegoś państwa na drugim końcu świata? Co niby dobrego ma to przynieść? A dlaczego nie zaczniemy się zachowywać jak w Tadżykistanie, a dlaczego nie wprowadzimy zasad
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Bo wytworzyła się generacja julek, dla których świat realny to netflix, internet oraz reszta pop kultury, które zostało im wtłoczone do łba i nie ogarniają, że nie mieszkają w USA. A przynajmniej nie ogarniają, że nie da się przenieść tamtejszych problemów w skali 1:1 do Polski bez robienia z tego kabaretu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@AntyBohater: Ja p------ę, świat już całkiem p------o. Jak nie zamordystyczni katole z wypranymi mózgami to tu p----y z SJW, Julki z Twittera, BLM, Cancel Culture i całej reszty politpoprawnego gówna. A j---ć ich wszystkich. Jak się czujesz obrażony przez słowa jakiegoś randoma z internetu to W---------j do psychiatry bo to nie jest normalne, że dorosły człowiek się przejmuje takim gównem. Idź k---a jedna z drugą porób sobie na kasie w
  • Odpowiedz
Co do samego słowa indianin to w tamtejszych stronach to okreslenie jest pejoratywne XD Ja wiem ze ciężko pojąć to że język się zmienia ale fajny Blog na ten temat


@marcin-kosobudzki: W jakich stronach? Bo po pierwsze ten tekst jest o używaniu indio w Meksyku i Ameryce Pd. Po drugie, nawet tam indio nie jest obraźliwe jeżeli używa się w odpowiednim kontekście. Po trzecie, nic się tutaj nie zmienia od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz:

>Największa beka jest z tego, że większość Indian woli,

A c--j nas to obchodzi co woli grupa ludzi 7k km dalej, na innym kontynencie. U nas są Indianami i będą Indianami.
  • Odpowiedz