Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy mam pytanie. Potrzebowalbym zabudowac rure od gazu gdyz bedzie tam pokoj malego dziecka. Dokladniej pod rura bedzie lozko na andresoli wiec, zeby dziecko nie wieszalo sie na rurze potrzeba bylo by ja zabudowac. Z tego co slyszalem gazownia potrzebuje swobodnego dostepu do wszystkich laczen, kolanek itd.
Poczatkowo byl pomysl, zeby zamontowac w tych miejscach maskownice z drzwiczkami, ale trzeba by ich bylo zamontowac trzy, co mija sie z celem.
Jak mozna to madrze ogarnac?
#remontujzwykopem #budownictwo #wykonczenia #remont moze ktos z #budujzwykopem ?
Mdx91 - Mirasy mam pytanie. Potrzebowalbym zabudowac rure od gazu gdyz bedzie tam pok...

źródło: comment_1616930374nnVtIF3L9fGcv5Qbgmu9Pm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@skaza nie zgadzam sie z Tobą. Podeij jakies przepisy mówiace o tym, ze miedz mozna zabudowac. W warunkach technicznych znajdziesz informacje, że nie wolno tego robić
  • Odpowiedz
@odishewo: robię takie zabudowy z dokumentacją zdjęciową, miasto Tychy - kilka spółdzielni mieszkaniowych i zawsze jest ok. Mają tylko obiekcje co do januszy którzy walą ściemę że zrobili zgodnie ze sztuką jak wyżej napisałem.
  • Odpowiedz
@Mdx91: Musi być dostęp do każdego łączenia żeby mogli przyłożyć miernik i sprawdzić czy jest szczelne więc teoretycznie tak, a w praktyce to zależy od tego kto to sprawdza i jego humoru. Jeżeli pan gazownik stwierdzi że zabudowa jest niezgodna z przepisami to będzie kazał rozebrać i koniec, ale to zależy od jego widzi mi się bo przepisy można interpretować różnie, dla jednych zabudowa k/g nie jest zabudową stała dla
  • Odpowiedz
@odishewo: to się nie zgadzaj, sam sobie poszukaj. ! #!$%@? wiesz, wracaj do domu choćby na bosaka, bo i tak większego pośmiewiska z siebie już nie zrobisz.
  • Odpowiedz