Wpis z mikrobloga

31-letni Vettel (o 34-letnim Kubicy):

Jestem rozdarty. Z jednej strony bardzo mi się to podoba, nikt nie wyobraża sobie, jak ciężko było mu przez to wszystko przejść. Z drugiej myślę o młodych kierowcach, którzy zasługują na to, żeby dostać swoją szansę

Dodał, że niektórzy młodzi kierowcy mogą mieć żal do Polaka, bo ten - chcąc wrócić - odbiera im szansę na rozpoczęcie kariery w Formule 1.


33-letni Vettel (o 33-letnim sobie):

Widzę przed sobą jeszcze pięć lat startów w F1

To długoterminowy projekt, który ja oraz Aston Martin realizujemy wspólnie. Czuję się wystarczająco młody, by rywalizować na konkurencyjnym poziomie w kolejnych pięciu latach.


#f1 #kubica
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: ogólnie wartość Vettela zaczyna gwałtownie spadać i ten długofalowy projekt pod nazwa Aston Martin może okazać się jednak krótkoterminowym. Ocenimy pod koniec sezonu.
@Gieekaa: no kurde, Vettel to czterokrotny mistrz świata! Może nie jest w topie najlepszych kierowców w historii ale na kartach F1 zapisał się dość mocno.
A Kubica? Zapowiadał się świetnie ale nie wyszło.

Nawet nie ma co porównywać obu kierowców ... Przy Kubicy to tylko gdybanie co by było gdyby nie wypadek itp. U Vettela gdybać nie trzeba, 4 tytuły są i nikt nie zabierze.