Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Psychoterapeuta powiedział, że #!$%@?łem słuchając się rady wszystkich wokół mnie, przez co nie złożyłem byłej życzeń na dzień kobiet. Mam starać się z nią odnowić znajomość bez względu na to czy kogoś ma, następną próbą mają być święta, zwykłe złożenie życzeń. Ze względu na moją przeszłość uznał ją za "raj utracony". I wręcz to krzyknął z entuzjazmem jak skończyliśmy mój życiorys (podczas spisywania machał głową na lewo i prawo, a zajęło nam to kilka godzin).

Normiki i ich rady, jprdl.

#psychologia #psycholog #psychoterapeuta #zwiazki #ex #byla

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605f54a7ccdad9000aaf4eaf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDDDDDDD tylko nie idź do niego więcej. Normalny by Ci powiedział, żebyś powymieniał jej wady, zalety (ale bardziej wady jeśli ją wynosisz na piedestał) i domknął ten etap w życiu - czego się dowiedziałeś, co spieprzyłeś, jak byś widział nowy związek z kimś innym. Żeby potencjalnie był lepszy i trwalszy, chociaż to drugie wiadomo, że nie dla każego musi być tak istotne.
OP: Autor: mojemu psychoterapeutowi chodzi o to, żebym to JA zamknął temat mimo wszystko, nie ważne vzy kogoś ma czy nie, ze względu na moją przeszłość, to ja mam to skończyć, ponieważ w moim przypadku będzie mnie to ostro męczyć. Moją przeszłość jest specyficzna u to ja mam dojść do wnisoku czy to koniec bez patrzenia się na innych. Także przestańcie #!$%@?ć.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
@AnonimoweMirkoWyznania: no to skończ, poblokuj wszędzie, żebyś nie widział profilu itd. Pisanie na święta to debilny pomysł - często tak się robi, żeby do kogoś wrócić, także ją to może męczyć jak definitywnie skończyła relację. A może ona będzie w dołku i stwierdzi, że chce odnowić kontakt - jeszcze gorzej, powroty prawie nigdy się nie udają... chyba, że przyczyna rozstania była niezależna od was.

Ale jak pisanie ma pomóc w zamknięciu
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten psychoterapeuta to jakiś żart, z zasady nie powinien oceniać Twoich wyborów, a już tym bardziej mówić Ci co masz zrobić. Jego zadanie to pomoc Ci zrozumieć Twoje emocje i wzorce zachowania, w tym wypadku mógłby Cię zapytać „dlaczego nie złożyłeś życzeń”, „dlaczego to dla Ciebie ważne żeby je złożyć”, „co Twoim zdaniem to zmieni dla Ciebie” itd.
Mam starać się z nią odnowić znajomość bez względu na to czy kogoś ma,


@AnonimoweMirkoWyznania: a kto to podał...
Kto Ci tak powiedział. Widzisz brak logiki, najpierw gość mówi Ci że #!$%@?łeś słuchając rady wszystkich w okół, a teraz sam ci coś każe robić ?
Żaden psychoterapeuta nigdy nie będzie mówił co ma robić pacjent. To w ogóle nie o to chodzi.
A generalizując próba odnowienia kontaktów z byłą to fatalny