Wpis z mikrobloga

Co za debile na #onet artykul zatytuowany "Blamaż Igi Świątek...", pewnie nawet typ to wstawiajacy meczu nie ogladal, gdzie Iga sie osmieszyla w tym meczu niby... edit: lub nie nie wie co oznacza slowo blamaż xd
#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
@unicorn_: Iga grała przyzwoicie ale Chorwatka miała swój dzień albo tak zajebiscie gra, nie zna jej. Uderzała strasznie mocno i celnie, dużo asów a jak nie to serw był na tyle mocny i w ciało Igi ze return często nie funkcjonował. Ponadto mam wrażenie ze Chorwatka mało się myliła, ale nie widziałem statow bo się #!$%@? prawie jak Iga i wyłączyłem mecz xD
  • Odpowiedz
@OvIce: wszystko trafiała a Iga nie miała żadnego planu na ten mecz, chyba zaskoczona była tak dobrą postawą chorwatki. Mecz mógłby się potoczyć inaczej gdyby nie siatka, przy 1:1 i 40-40 (3 set) Iga zaserwowała całkiem dobrze, Konjuh niezbyt dobrze zreturnowała ale piłka zatańczyła na siatce i wpadła na strone Igi, chwile wczesniej Iga zaserwowała podwójny przy game poincie, po tym farcie Konjuh, Iga się rozpłakała i chyba wtedy już przegrała
  • Odpowiedz