Wpis z mikrobloga

@Sprus: miałem coś takiego w technikum. Najlepsze, że na spotkaniu było jeszcze dwóch policjantów. Pech chciał, ze wracalismy akurat z ziomeczkiem z kibla, w ktorym waliliśmy wiadro. Mielismy przy sobie jeszcze parę robaków, i na pewno pociągnąłby sie za nami zapach zioła, o oczach nawet nie wspominam... Na szczęście drzwi były otwarte i tylko jak ich zobaczyliśmy to odwrót, co było troche podejrzane xD, na pewno przyczaili, bez przypału na szczęście.
@ghandi92: patola jest, jak ktoś umrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście (albo nieszczęście xD) to już za mną... Czasami cofnął bym się o 3 lata na jeden dzień, jedną imprezę, jedno wiadro w kiblu, ehh ^^

Ale tylko czasami xD
@ghandi92: sugerujesz, ze przez walenie wiader w wieku 19 lat obecnie jestem nierozwinięty? Mo-mo-może coś w tym jest, nie analizowałem tego w ten sposób. Dzięki za polecenie, na pewno (nie)poczytam.
@LukasQuark: nie znam Cię XD nie wiem czy jesteś niedorozwinięty, po prostu udowodnione jest, że używki (alkohol również) przyjmowane mniej więcej przed 24 rokiem życia mogą prowadzić do pewnych kłopotów w późniejszym życiu XD pewnie zależy to od wielu czynników i nie są to jakieś drastyczne zmiany jednak ja się cieszę, że jarać zacząłem mając dopiero 25-26 lat ¯\_(ツ)_/¯