Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem pismo ze zmianą kwoty czynszu. 589 zł, 31m2. 180 to koszty utrzymania części wspólnych, reszta media. #gdansk #nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kwas747: Mam mieszkanie 70 mkw i mimo wyliczenia na 8 stów, wiem że będę musiała im przelewać z tysiaka, żeby później dopłat nie było za ogrzewanie. Mimo, że np. w 2 pokojach i kuchni, grzeję minimalnie. Poważnie zastanawiam się nad sprzedażą i kupieniem czegoś mniejszego, w nowym budownictwie i gdzie będzie wspólnota, a nie jakaś spółdzielnia z milionem przekrętów, gdzie dziadków nie przekonasz.
Współczuję, to jest jakiś żart.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwas747: coś nie tak. To nowy blok jakis? Ja też na Młyńcu, z różową za dwie osoby i 49 metrów płacimy mniej niż Ty... 540 zl. Gdzie koszty stałe to 248 zl.
  • Odpowiedz
@Kwas747: napisz na Naszym Młyneczku na Facebooku, może też inni ludzie mają takie chore czynsze :/ Prześledziłem starsze pisma z SM i w grudniu były jeszcze opłaty niższe o 30 zł...
  • Odpowiedz
@Kwas747: Gdynia, ~45m w wielkiej płycie, 720 zł zimą, w tym jest woda, ogrzewanie i opłaty do spółdzielni. Prąd i gaz oddzielnie. Nie mam pojęcia na co te pieniądze idą.
  • Odpowiedz
@scobos: pierwsze własne M, i w sumie nie mam na co narzekać. Osiedle zadbane, sąsiedzi spoko, zdecydowana większość osiedla lokalsów a nie przyjezdnych. Jeden z większych minusów to brak wind, a wchodzenie na trzecie piętro czasem boli. No i jak na większości osiedli jest problem z miejscami do parkowania, ale o ile nie musisz stawać pod własną klatką, to w promieniu kilkuset metrów zawsze się coś znajdzie.
W sumie jakbym
  • Odpowiedz