Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat i pierwsza dziewczyne ( ͡° ͜ʖ ͡°) przegryw here wiec nie wiem za duzo xD ogolnie to jestesmy ze soba rok czasu okolo, ona 18 tez. Uprawiamy seks zawsze kiedy chcemy, czasami 2 razy dziennie jak jestesmy naprzyklad na jakims wyjezdzie wakacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) zadnych oporow co do lodzika itp i moje pytanie brzmi. Czy ja dobrze trafilem czy to po prostu marudzenie innych? Mam na mysli, ze jakies historie ze dziewczyna nie chce robic loda, boli ja glowa itp jak to wyglada wsrod takich mlodych osob? Bo u ludzi po 40 to wiadomo inacczej xD ale czy ja dobrze trafilem czy inni marudza? Dodam nieskromnie ze raczej chad 185 cm i dobrze wygladam, przegryw mentalny bylem bardziej xD

#tinder #badoo #rozowepaski #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #blackpill #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605dcd75ccdad9000aaf4d41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W każdym wieku może panna narzekać, że nie chce, że nie może itd. Często jest to odznaką tego, że ktoś podrywa ją za Twoimi plecami i już nie myśli o wspólnym życiu razem. Albo, że jesteś jednak nie atrakcyjny już dla niej i nie ma ochoty.

Nie jesteś przegrywem, baw się dobrze i ciesz życiem. Najgorszy okres przed Tobą, idąc na studia masa związków pada :D także powodzenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania może dobrze trafiłeś, a może okres cukierkowy skończy się u was później. Ona ma 18 lat i myśli że z CHADem złapała Boga za nogi jednak do jej młodego jeszcze mózgu z biegiem lat będą docierały #!$%@? myśli spowodowane hormonami i #!$%@? koleżankami oraz strachem przed dorosłym życiem. Pojadę klasyką - jeździć obserwować.
  • Odpowiedz
BogataBaba: Nie ma reguły, w wieku 19 lat poznałem swoją pierwszą dziewczynę, oboje byliśmy dziewicami, sex raz w tygodniu, poźniej w miesiącu, później w ogóle i tak do rozstania.
W wieku 26 lat poznałem 18 latkę, po rozdziewiczeniu #!$%@?ło jej na punkcie seksu, lodziki w miejscu publicznych, nawet 3x dziennie, kochałaby się co godzinę gdyby się dało, a tu znowu ja marudzę i raz w tygodniu mi wystarcza.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz