Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: nie wiem ja miałem covida bo kumpel do wydziału przyniósł, wraz z różową przechorowaliśmy lajtowo Anapran i tyle, nie daliśmy się wymazać, dopiero późnij gdzieś potrzebowałem i zrobiłem przeciwciała. Nie rozumie tego parcia na test, co to da ? Jest 100 % L4 czy jak ? Do tego uwalasz wszystkich domowników.
@ramirezvaca już spieszę z wyjaśnieniem: - nie każdą chorobę można przeczekać, - lekarz POZ nawet na Ciebie nie spojrzy bez negatywnego wyniku testu, - test pozytywny zapewnia Ci 10 dni spokoju, a zwykłe zwolnienie to co kilka dni dzwonienie do lekarza (nie spotkałem się z L4 dłuższym niż 5 dni)
@Bordomir: kumpel razem w biurze pracujemy co przyniósł to do nas, uwalił w domu ponad 10 osób (trzy rodziny), jego bratu podziękowali po kwarantannie w pracy, przechodził covida jak ja. Jaki w tym sens panikować jak lekarstwo na taki covid jest Anapranem, Ibuprofenem czy Paracetamolem ?

Problemem covida nie jest samo przechorowanie ,tylko zrobienie innym na złość w imieniu internacjonalnej jedności proletariuszy wszystkich krajów ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ramirezvaca xD gościu, po pierwsze nie ma lekarstwa. To co wymieniłeś to leczenie objawowe - cecha społeczeństw rozwiniętych i głupota. Zobacz sobie statystyki odnośnie spożycia leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych w Stanach. Tam ludzie potrafią codziennie jeść coś na ból głowy od 40 roku życia. Kontynuując, jeżeli chęć rozpoznania choroby nazywasz panikowaniem to jesteś po prostu tępy. Po to jest służba zdrowia, żeby rozpoznawać choroby i minimalizować jej skutki. Dajmy na to angina
@Bordomir: to co napisałem na końcu, każdy jest kowalem swojego losu i tyle. W takim kraju żyjemy, trzeba myśleć i kombinować, nie myślisz siedzisz w domu i masz kościół tylko otwarty, a pewnie będzie jeszcze gorzej ¯\_(ツ)_/¯
@Bordomir: tak Ty sądzisz, piękne jest to, że nie możesz wpłynąć na mnie, ani ja na Ciebie.

Władze rozlicza się przy urnie wyborczej


fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic trzymaj się uciekam w góry :) roznosić covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MichalQ20 jeszcze jeden problem. Osoby, które dostały skierowanie na test przez formularz w necie nie dostają smsa z godzina i miejscem. Nawet jeśli wszyscy inni by się stadiwali do godzin to i tak będzie to tak wyglądać ¯_(ツ)_/¯