Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych bo nie mam konta a myślę że komuś może przydać się to co napiszę.
Nie wiem dlaczego ale w Polskim internecie praktycznie nie istnieje temat stosowania minoxidilu do poprawy zarostu.
W skrócie, preparaty z minoxidilem zwykle stosuje się do wstrzymywania utraty włosów ale efekt pozostaje tylko wtedy kiedy ciągle używamy tego specyfiku. Sytuacja ma się zgoła inaczej jeśli chodzi o używanie minoxidilu na twarzy w celu poprawy zarostu, w tym przypadku jeśli stosujemy go wystarczająco długo powstają nowe włoski które później stają się "stałe" i zostaną z nami nawet jeśli przestaniemy stosować minoxidil.
Temat jest dość popularny w anglojęzycznym internecie i można łatwo znaleźć na prawdę mocne transformacje jakie niektórym udało się uzyskać.
Informacje na ten temat możenie znaleźć m.in na reddicie (/r/minoxbeards) albo na youtube.
W Polsce najlepszy dostępny praktycznie w każdej aptece w cenie około 50 zł preparat to Loxon 5% (Koniecznie 5%, 2% roztwór nic wam nie da).
Myślę że może to być coś co zainteresuje mirków z tagów #przegryw oraz #looksmaxing .
Sam stosuję to od ponad pół roku i efekty są naprawdę zadowalające. Jeśli chcielibyście żebym stworzył poradnik dotyczący stosowania, moich przemyśleń i porad to dajcie znać a coś się pojawi na tagu #minoxidil

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605d99acccdad9000aaf4d1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: słuchaj, ja smarowałem się minoxidilem przez kilka miesięcy, później przestałem (nie ze względów zdrowotnych, po prostu przez chodzenie w maseczkach już mi się nie chciało). I jakiejś gigantycznej różnicy nie było, natomiast niektóre dziury na brodzie mi zarosły plus generalnie broda stała się gęstsza, a po zaprzestaniu stosowania te włosy wypadły. Trochę za krótko go stosowałem, żeby je zachować, także na 100% wyrosły mi dzięki niemu. Robiłem zdjęcia i
  • Odpowiedz
@malakai079324: @AerodynamiC: @orronelvu Przeciez minoxidil daje zajebiste efekty tylko trzeba regularnie stosować XD Jak będziesz się psikał 2 razy dziennie przez 5-6 miesiecy z gołego dupska powinienes fajną brodę zrobić. Nie na wszystkich minox działa w kwestii łysienia,a to też można ocenić dopiero po roku. Psikacie się 2-3 miesiące i to nieregularnie i potem sie dziwicie że nic nie ma XD U mnie w rodzinie dzięki minoxowi
  • Odpowiedz