Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych bo nie mam konta a myślę że komuś może przydać się to co napiszę.
Nie wiem dlaczego ale w Polskim internecie praktycznie nie istnieje temat stosowania minoxidilu do poprawy zarostu.
W skrócie, preparaty z minoxidilem zwykle stosuje się do wstrzymywania utraty włosów ale efekt pozostaje tylko wtedy kiedy ciągle używamy tego specyfiku. Sytuacja ma się zgoła inaczej jeśli chodzi o używanie minoxidilu na twarzy w celu poprawy zarostu, w tym przypadku jeśli stosujemy go wystarczająco długo powstają nowe włoski które później stają się "stałe" i zostaną z nami nawet jeśli przestaniemy stosować minoxidil.
Temat jest dość popularny w anglojęzycznym internecie i można łatwo znaleźć na prawdę mocne transformacje jakie niektórym udało się uzyskać.
Informacje na ten temat możenie znaleźć m.in na reddicie (/r/minoxbeards) albo na youtube.
W Polsce najlepszy dostępny praktycznie w każdej aptece w cenie około 50 zł preparat to Loxon 5% (Koniecznie 5%, 2% roztwór nic wam nie da).
Myślę że może to być coś co zainteresuje mirków z tagów #przegryw oraz #looksmaxing .
Sam stosuję to od ponad pół roku i efekty są naprawdę zadowalające. Jeśli chcielibyście żebym stworzył poradnik dotyczący stosowania, moich przemyśleń i porad to dajcie znać a coś się pojawi na tagu #minoxidil

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605d99acccdad9000aaf4d1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: minox daje tyle ile zalanie 98 do poloneza w nadziei, że będziesz mógł się tym ścigać na równi z insignią 2.8 V8.
Nie znam ludzi na których to działa, na forach ludzie wstawiali zdjęcia z kuracji rocznych i efekt był niezauważalny, więc osobiście wolałbym każdą złotówkę z tych butelek zostawić na solidny przeszczep, ewentualnie wszedł bym na fina gdyby było mi wszystko jedno w tematyce potomstwa.
Jest taki Polski ytber
@tullion: Czego używasz do mycia twarzy? Na r\minoxilbeards głównie polecają produkty niedostępne w Polsce. Od dwóch tygodni używam pianki 5% plus raz w tygodniu dermaroller 0,75mm i mixu z olejków jojoba oraz pieprzu miętowego
biorę pół roku i nie miałem w ogóle włosów na brodzie, mam prawie pełną jak talib.


@tullion: No właśnie, na brodzie. DHT ma niekorzystny wpływ na mieszki włosowe znajdujące się na głowie, nie na szczęce, tam jest bezsilny wobec #!$%@? genetyki :)
biorę pół roku i nie miałem w ogóle włosów na brodzie, mam prawie pełną jak talib.


@tullion: Ta. Po pierwsze dowody, że tak było.

Po drugie może sama zaczęła Ci rosnąć, bo akurat wszedłeś w pewien wiek, kiedy zaczyna rosnąć. U każdego jest inny.

Przypisywanie zasług minoxidilowi jest łatwe, ale niekoniecznie prawdziwe.
@tullion: Średnio mi się to widzi, bo gęba przystojna z tego wycinka (jak właśnie arab), ciemny włos, testosteron jakby właściwy. Pewnie niewiele lat masz i naprawdę, samo zaczęło rosnąć, bo akurat trafiłeś w ten wiek kiedy miało Ci więcej urosnąć, a nie dzięki minoxowi.

Ja zacząłem to próbować koło 28 roku życia i nic to nie dało

No albo mówie, może źle stosuje, bo ja to palcem rozcierałem ile wlezie