Wpis z mikrobloga

Nareszcie się zebrałem i zacząłem robić CV do #programowanie #programista15k i znów leżę.
Studiów nie mam, mogę wpisać tylko praktyki zawodowe, doświadczenia w #it w żadnej firmie nie mam. Według mnie to co robiłem dla małych firm i prywatnie nie nadaje się do pokazania, do portfolio też nic nie wrzucę bo moje gry są zbyt proste, doświadczony programista zrobi to w 2 dni. Jestem absolutnie fatalny z grafiki, nie mam wyczucia stylu.
Kursów też nie wpisze, żadnego profesjonalnego nie miałem, tylko YT i udemy.
Kodu boję się pokazać bo wiem że w prostej metodzie zrobiłem 2137 błędów.

Czuję się dosłownie jak debil, zastanawiam się czy nie pójść z tym do psychologa.

Taki to tylko gówno wpis bo nie mam się komu wyżalić.
#gownowpis #gamedev
  • 5
@Zbyszggo:

i prywatnie nie nadaje się do pokazania, do portfolio też nic nie wrzucę bo moje gry są zbyt proste, doświadczony programista zrobi to w 2 dni. Jestem absolutnie fatalny z grafiki, nie mam wyczucia stylu.

Kodu boję się pokazać bo wiem że w prostej metodzie zrobiłem 2137 błędów.

Te zdania są do zweryfikowania.
Bo rzeczywiście tak może być i wtedy słanie CV nie będzie miało sensu. Może też być tak,
@Zbyszggo: Patrząc studentach informatyki, jeśli masz jakiekolwiek portfolio to masz więcej niż większość z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i zrobiłeś milion błędów w prostej metodzie, albo dało się ją zrobić lepiej, ale skoro gra działa, to czego chcieć więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do portfolio też nic nie wrzucę bo moje gry są zbyt proste

@Zbyszggo: napiszesz coś więcej o tych grach?

Kodu boję się pokazać bo wiem że w prostej metodzie zrobiłem 2137 błędów.

Świadomość tego, że popełniłeś jakieś błędy już sugeruje, że aktualnie masz większą świadomość niż wcześniej, co wskazuje na rozwój i może być dobrym sygnałem. ;)

Jeśli chcesz skonsultować ten kod to napisz do mnie tutaj lub na Discordzie -