Wpis z mikrobloga

@Nihas: laptop i katana, katanę można zabrać, laptopa nie. Była by beka jak by można było wsiąść z dżekim i se normalnie odlecieć do afterka i poprowadzić inaczej cały główny wątek. Bo nie czarujmy się ale fabuła lekko depresyjna jest a przygody z papajem są pokazane jako fajne takie przygodowe i zabawne. Szkoda że nie można tak lekko i przyjemnie ciągnąć całej fabuły tylko nam się ten alkoholik rokmen wpierdziela w
@GrafikaUltraHaDe: Ja odnioslem w ogole wrażenie po przejściu gry, że wszystkie poboczne misje niczego w ogole nie zmieniaja w żadnym stopniu poza sama relacja z osoba powiazana z misją, wiec na samym koncu sa zwyczajnie bezcelowe. Spoko ze masz 3 sposoby zakonczenia gry ale no kazdy konczy sie w bardzo podobny sposób a po zakończeniu wracasz do punktu 0 jakby wlasnie sie nic nie stalo. Bardzo bardzo dziwne ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja dowiedziałem się że tbug umiera miesiąc później jak na wykopie ktoś zwrócił uwagę. Myślałem że ona tylko się rozłączyła z rozmowy na Skype i sobie potem wzięła i uciekła

@trejn: @Nihas: @pablo397: @Kosmox30: serio xD

1. Rozmowa z Rogue: "Dexter DeShawn, Jackie Welles, T-Bug... cięgnie się za Tobą widmo śmierci".
2. picrel

przykładów pewnie jest więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz radziuxd - >Ja dowiedziałem się że tbug umiera miesiąc później jak na wykopie ktoś zw...
źródło: comment_1616796810Iiab66GBVwTfX0QfHwTbna.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: jakimś cudem ja zwróciłem (przykład 1.) i siostra też (przykład 2.), jesteśmy jacyś niesamowici xD A z tą ważnością postaci to bym tak nie szalał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet sposób śmierci V w ogole jest abstrakcją, bo na takie wszczepy w I akcie nie masz najmniejszych szans. Chyba ze robisz wszystko na latwym poziomie i grindujesz poboczne tylko.


@EliotImperio: no właśnie to wygląda jakby ten moment to już było po dobrych kilkunastu godzinach gry, tylko po prostu wycięto i sporo pozmieniano ale z drugiej strony ten trailer jest z 2019, masakra, ze rok przed premierą pokazywali coś co rok