Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 843
Oj #!$%@? co ja #!$%@? xD planowałem iść do żabki po piwa sztuk dwa, a zatem potrzebna była mi jakaś torebka do ich przeniesienia. Na szczęście miałem takową, bawełnianą ciemnograntową torbę na ramię, więc wszedłem po ciemku do pokoju i ją wziąłem. Poszedłem do żabki, wybrałem piwo, kupiłem piwo i chcę zapakować piwo. Wyjmuję z kieszeni kurtki torbę na piwo ale okazuje się że to nie torba tylko moje ciemnogranatowe bokserki xddddd przede mną kasjerka, na ladzie dwa piwa a ja stoję przed z majtkami w rękach xDDD schowałem je do kieszeni wziąłem piwa i #!$%@? jak najszybciej xddddddf
  • 19
Oj #!$%@? co ja #!$%@? xD planowałem iść do żabki po piwa sztuk dwa, a zatem potrzebna była mi jakaś torebka do ich przeniesienia. Na szczęście miałem takową, bawełnianą ciemnograntową torbę na ramię, więc wszedłem po ciemku do pokoju i ją wziąłem. Poszedłem do żabki, wybrałem piwo, kupiłem piwo i chcę zapakować piwo. Wyjmuję z kieszeni kurtki torbę na piwo ale okazuje się że to nie torba tylko moje ciemnogranatowe bokserki xddddd
a ja stoję przed z majtkami w rękach xDDD


@a_nic: aż mi się przypomniało jak kiedyś wracając z wakacji, na lotnisku wezwali mnie do kontroli, że niby powerbank i zapalniczkę jakąś mam w rejestrowanym bagażu, no i wyprowadzili mnie żeby sprawdzić bagaż, przetrząsnąłem cały i oczywiście nic niedozwolonego nie było, ale rozpakowując ten cały badziew z torby to co wypadało na podłogę łapałem i wrzucałem do kieszeni, po przeskanowaniu bagażu mnie
trzeba było jeszcze raz przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, więc wyciągam na taśmę wszystko, telefon, portfel.... kąpielówki xDDD


@jasieczek: Kiedyś miałem nadbagaż więc na Okęciu przełożyłem na ślepo parę razy do plecaka.

W Dubaju przy kontroli bezpieczeństwa kazali otworzyć mi plecak a tam majtki, losowe skarpety w różnych kolorach i jeden but. Mina arabskiego kontrolera patrzącego na pasażera z jednym butem i skarpetami z których każda była w innym kolorze była bezcenna