Wpis z mikrobloga

Montuję kolejny film na kanał, ale w międzyczasie zrobiłem kilka fotek, żeby zaprezentować jak wygląda 514 rozpikowanych sadzonek #chilizgobim () Tak dokładnie tak pięć stówek w tym sezonie pękło :D A powiem Wam, że jeszcze mam trochę słodkich, które są nierozpikowane nadal :D

Na pierwszej fotce mój paprykowy zakątek. No dobra grubosz i geranium tez się załapały na fotkę. Tutaj trzymam te większe sztuki - więc widać, że późny wysiew skutkuje i moja uprawa jeszcze na etapie przedszkola jest :)

W komentarzach więcej fotek.

Jakby ktoś chciał aktualizacje mieć na bieżąco do zapraszam do obserwowania tagu #chilizgobim albo stronki na fb: https://www.facebook.com/Chili-z-Gobim-102848334580501/

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #uprawapapryczek
gobi12 - Montuję kolejny film na kanał, ale w międzyczasie zrobiłem kilka fotek, żeby...

źródło: comment_1616778926XTGgQT3OYJ6oHMpD4Zztl1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Dziewczyna mi pomaga () To znaczy JESZCZE mi pomaga ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wie, że jeszcze jest ponad setka do rozpikowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gobi12: Mój stary to fanatyk papryki. Pół mieszkania #!$%@? rozpikowanymi sadzonkami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi szpikulec do pikowania i trzeba wyciągać w szpitalu, bo ma zadziory na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu
  • Odpowiedz