Wpis z mikrobloga

@derincon odwołali mi wszystkie rezerwację od jutra, cały przyszły tydzień z aleji pokoju, a oczywiście damy z recepcji nie raczą od rana odebrać telefonu więc zakładam że po wczorajszej konferencji raczej nie wycofali limitów czy zapisów tylko zamykają się całkiem, sprawdź maila
@patrick_baitman: jak dla mnie to platinium zarządzają jakieś debile, byle od ludzi sciągnąć kasę, rozumiem trudne czasy, ale ku#$ wczoraj na konferencji było powiedziane że siłownie zostają otwarte dla zawodowców, czyli tak jak do tej pory, a dziś dzwonie na zachodnią, bo oczywiscie księżniczki z aleji cały czas odrzucają połączenie i okazuje się że platinium zamknięte do 9 kwietnia, później się łaskawie otworzą, nie no zajebiscie 3 tyg karnetu na platinium,
@peachysound: ja wchodziłem na multisport, w sumie to dopiero zaczynalem się rozkęcać, żeby kolano po kontuzji doprowadzić do sprawności. Muszę obczaić just gym :) @patrick_baitman: orientujesz się, czy jak mam licencje żeglarza to wpuszczą? Platinium, nie mialo z tym problemu :D
@VoiDancer: na stronie jest napisane że musi być kadra narodowa

@derincon: jeżeli jesteś powołany do kadry narodowej to tak, na stronie jest napisane że tego wymagają

serio wszystko jest na stronie xd

no i można też zapytać na fb, mi dość szybko odpisali

teraz czas na 6 dniową regeneracje i można #!$%@?ąć od czwartku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ogóle to nie dziwi was że tak
p.....n - @VoiDancer: na stronie jest napisane że musi być kadra narodowa

@derinco...

źródło: comment_1616768033lIemo1ltYmt36lLGoDuLC0.jpg

Pobierz
@patrick_baitman: Tak, rozumiem że musi być kadra narodowa. Ja natomiast mam już licencję bez i po prostu jestem ciekaw czy teraz przy próbie załatwiania przez klub licencji z powołaniem do kadry, nie będzie to czasem problem. Zorientuję się dziś i napiszę.