Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Laszl0: wyścig w mafii dało się łatwo obejść jak nie umiałeś jeździć, zaraz na początku po zakręcie U i później w prawo była barykada do nie używanej drogi - można nią przejechać i być prawie na mecie. Nie działa w remasterze.
@sotarKratos: na klawiaturze też łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tylko_dresowy_styl_: co było trudnego w szkole latania? Mi natomiast problem stwarzała misja z nauką jazdy,
@tylko_dresowy_styl_ ostatnio sobie kupiłem vice city, nigdy w to nie grałem, bo giera starsza ode mnie xD i dosłownie kilka dni temu przeszedłem ją za pierwszym razem z zapasem 2 minut w ogóle nie zmieniając sterowania. IMO jedna z trudniejszych misji to jak się tym #!$%@? samolocikiem na sterowanie latało w gta:sa. Albo jeszcze jak trzeba było ten inny samolot dogonić.
@tylko_dresowy_styl_: Z tym i szkołą latania nie miałem problemu, w ogóle latało mi się super w serii GTA i kumple mnie zawsze ściągali do przechodzenia takich misji. Za to misja z grubasem i pociągiem jest dla mnie niemożliwa, ani razu San Andreas nie przeszedłem bez cheatów bo Big Smoke zawsze zostawił ostatniego typka przy życiu XD