Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: nie znam tematu ale zakładam ze to będzie jakiś model Patek Philippe. Kiedyś oglądałem filmik na YouTube jak po jakimś meczu Patek ceremonialnie dał w prezencie dla Ronaldo i kogoś tam jeszcze zegarek. Możliwe ze w tym przypadku było podobnie.
Ale #!$%@? tam, powinien wsadzić go sobie w dupę żeby biedoty nie obrazić. A dodatkowo jeszcze samobiczowanie. Jak to jest? Co byś nie robił to znajdzie się banda zjebów którzy
@xydeN-: No i weź tu później traktuj poważnie takie osoby. Wygląda na to, że ta babka w jakiejś śpiączce była przez 20 lat i nie wiedziała jak działa świat i wolny rynek. Serio takiego bólu dupska dawno nie widziałem. Niby wśród progresywnej młodzieży beka z januszy, polaczków itd. a oni są o wiele bardziej zawistni.
@xydeN-: ciekawe czy jakiejś udzieliła chociaż tymczasowego schronienia

@Zdziszko: są sytuacje, gdzie trochę razi założenie tego co najdroższe razi, ale taką sytuacją nie jest spotkanie z prezydentem w sprawie odebrania odznaczenia

Może jego wina, że niektórzy wydawali na sojowe latte za 15 zł zamiast odłozyć na czarną godzinę. Albo nie mieli z czego odłożyć (mógł zatrudnić chociaż kilka tysięcy osób, żeby sobie dorobili)
Nie wiem co ma zmienić, że nie