Wpis z mikrobloga

Kolacja:
° Smażona pierś z kurczaka
° burrata polana olejem z dyni i olejem z orzechów laskowych + kilka pestek do dekoracji
° smażone warzywa (cukinia, papryka, pomidory, bakłażan, kapusta pekińska) w sosie (3 łyżki ajvaru ostrego, śmietanka UHT kokosowa, 4 papryczki chipotle)
Wygląda jak gówno, smakuje jeszcze lepiej (ʘʘ)

#keto
Zkropkao_Na - Kolacja:
° Smażona pierś z kurczaka 
° burrata polana olejem z dyni i...

źródło: comment_16166095825BAjM9By3Fr6nGC2YoHIQI.jpg

Pobierz
  • 20
śmietanka jest dodana.


@Zkropkao_Na: nie widzę na grafice z fitatu śmietany więc założyłem, ze jej nie policzyłaś.
Jeśli jednak wszystko wpisałeś tylko nie widać to mamy makro:
b: 50,8 w sumie spoko zwłaszcza, ze to pewnie tylko cześć jedzenia w danym dniu (zaleca się 1-2g/kg masy beztłuszczowej na dobę)
t: 39,1 DUUUŻO za mało. tłuszczo powinno być co najmniej tyle samo co białka a najlepiej dwa-trzy razy więcej
w: 29,6 ilość
@luk04330: narazie żarcie dodaję w fitatu, żeby zobaczyć skąd bierze mi się najwięcej węgli.
Nie wiem czy będę w stanie zejśc do 20 gram dziennie.
Dziś żeby całodniowo wyszło poniżej 50 (robię sobie cele dziennie) musiałam się nieźle nakombinować
:D
@Zkropkao_Na: przede wszystkim masz za mało tłuszczu a węgle to bardzo prosty temat - ucinasz o połowę to z czego masz najwięcej węgli i gotowe. Mało kto ma z tym problem, raczej ludzie nie wiedzą jak dopchac tłuszcz.
Dziś żeby całodniowo wyszło poniżej 50 (robię sobie cele dziennie) musiałam się nieźle nakombinować


@Zkropkao_Na: Też w keto pewnie wejdziesz, jak tłuszcz będzie na odpowiednim poziomie, więc czill. Choć szybciej jak zrobisz na adaptacji do 20gram.