Wpis z mikrobloga

Ćpuni to kretyni, palą trawkę myśląc że hehe jest zdrowa. Chodzą potem przez cały dzień zamuleni, albo usypiają jeden na drugim.

A potem jeszcze tą lufkę opalają płomieniem jak się towar skończy. Bo musi być haj non stop. A potem słyszysz od takich - masz pożyczyć 30 zł? Oddam ci przy najbliższej okazji.

Normalny człowiek jak słyszy o narkotykach to od razu wyświetla mu się kryminał i patologia społeczna. A cała ta otoczka i kult Maryśki to zwykłe społeczne #!$%@? mózgowe, ludzi bez ambicji, ludzi którzy pogrzebią w tym dymie jakiekolwiek szanse na własny rozwój.

#narkotykizawszespoko #niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 7
@mhrok87: negatywny potencjał MJ jest często bagatelizowany, ale nikt nie mówi, że być zbyt często pod wpływem czegokolwiek jest ok. Za to od czasu do czasu, u normalnych ludzi, naprawdę nie widzę problemu.
@mhrok87: jest 17:13, kończę odpisywac na ostatnie maile, robię trening, popatrzę co się dzieje w świecie i idę walić butle. Ostatnio mam dobry temacik bo po 1 jest odcina, no ale, ze mamy weekend to wale 2 najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam ćpun z 4-letnim stażem mający stabilną prace 6k na łapę i prowadzący własną mikro firmę dającą w najgorszym okresie 3k zysku/miesiąc. Smutne musisz mieć
E tam, lubię sobie w weekend #!$%@?ć pare buchów z wapo i pójść na rower, a w tygodniu inżynierska robota i prawie 25k na fakturach co miesiąc.

Jak byłem młodszy i miałem więcej czasu to wpadały też kwasy i grzyby, festiwale psychodeliczne itd., znajomi mówili, że marnie przez to skończę a wyszło trochę na odwrót.

Jedyne duże kroki we własnym rozwoju jakich jeszcze nie podjąłem to założenie rodziny i rozwój duchowy (więcej