Wpis z mikrobloga

Cześć!
Jakich słuchawek używacie do swoich Garminów?
Zawsze mam zegarek na lewej ręce i podczas biegania sygnał strasznie się zrywa. Próbowałem na tanich chińczykach i na drogich Jabrach i zawsze to samo. Pomaga jedynie przerzucenie zegarka na prawą rękę, ale niezbyt mi się to podoba :/
Na necie wyczytałem, że to wina słuchawek bo antena nie jest po lewej tylko po prawej stronie.
Problem występuje na fenix 6pro
#pytanie #garmin #sluchawki
  • 15
@yifizi: używam Jabra Elite Active 65t i nie mam problemów. Raz na jakiś czas zdarza sie że na sekundę tracę dźwięk, ale na tyle rzadko, że nie jest to uciążliwe. Mam Fenix 6X Pro.
@yifizi Creative outlier air działają ok, ale to też dlatego, że mozna wybrać która jest słuchawką główną. Same sluchawki fajnie mi działały przez rok, ale teraz na gwarancje poszły ,więc nie wiem czy mogę polecić.
@yifizi: miałem jaybird vista i działały jak złoto, niestety tylko do czasu, bo postanowiły, że już więcej się nie połączą :/
teraz mam galaxy buds i mam ten sam problem co Ty, tylko na prawej ręce działają.
@Rain_Dog: a to dziwne, bo mam ten sam model słuchawek i jednak zrywa sygnał. Trafić dobrego Garmina to loteria. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślicie że naklejone szkło hartowane może mieć na to wpływ?
@yifizi: Ja mam połączenie jabra elite active 65t + fenix 6s pro i podczas aktywności zrywa. Czasem częściej, czasem prawie w ogóle ale jednak. Przy jbl nie miałem tego problemu wiec raczej kwestia słuchawek