Wpis z mikrobloga

Po aktualizacji zegarka (galaxy watch 1) baterii nie starcza nawet na kilka godzin. Na forum samsunga widać, że jest to globalny problem po ostatniej aktualizacji i samsung jedynie co robi to zamyka tematy i ludzie muszą zakładać nowe. W moim przypadku restarty nic nie dają - dalej to samo. Mało tego, jeżeli mam włączony zegarek i 50% baterii, to nawet podczas ładowania spadają procenty co kilka minut. Tragedia. Oczywiście niedawno przypadkiem zostały ogłoszone nowe zegarki od #samsung
Czy miał ktoś podobny problem? Może jest jakiś trick jak to naprawić? Wszystko wyłączone - wifi/gps/podświetlenie na 0 itd. i nadal nic
#galaxywatch #smartwatch
  • 7
@solutio: Tak, udało mi się go rozwiązać. Prosta w sumie sprawa, odinstaluj wszystkie aplikacje, które mają powiązanie z zegarkiem, łącznie z Samsung Services i Galaxy Watch PlugIn, wtedy podziałało, a co do ładowania to na szczęście problem z przegrzewającym się zegarkiem póki co się nie pojawił.
@solutio: zrobiłem ostatnio aktualizację i nie zaobserwowałem tego problemu. Zegarek wytrzymuje około 4 dni, no chyba że robię treningi i streamuję z niego muzykę bezpośrednio na słuchawki to wtedy krócej.