Wpis z mikrobloga

Pomożecie wycenić PS3 z grami?

Kupiłem używkę ale nie gram wcale i tak leży bez sensu w szafie :/

SONY PLAYSTATION 3 SLIM 320GB + Oryginalny Pad + Oryginalne pudełko.

Gry:
DESTINY
FIFA 16
GTA 5
LA NOIRE
MOTORSTORM
RESISTANCE FALL OF MAN
SPORTS CHAMPIONS 500
DEUS EX HUMAN REVOLUTION
FIFA 09
MAX PAYNE 3
MIRROR'S EDGE
RESIDENT EVIL 5
SSX
UFC 2009

Za konsolę zapłaciłem 300 złotych i za gry drugie tyle więc 600.
Oglądając inne oferty na allegro myślę że da radę to sprzedać za podobną cenę?

#playstation #ps3 #playstation3 #staregry #wycena
  • 15
Gry wybierałem tak by na start mieć gry sportowe, wyścigi, horror i by było w co postrzelać i pograć we dwóch więc myślę że to w miarę spoko zestaw gier na start :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lesrley: w mojej okolicy na OLX też wiszą takie zestawy z konsolą za 500-600 zł. Już ze 2 lata ciągle te same ogłoszenia, czesto się trafiają mega wypasione zestawy za 400-500. Jak chce Ci się bawić, to sprzedaj gry osobno - takie gta ciągle trzyma cenę. Życzę powodzenia, żeby się udało jak najwięcej wyciągnąć, ale jak chcesz od ręki sprzedać za 600 to może być problem.
@cezeterson: Na OLX to cokolwiek ciężko sprzedać, tam siedzą głównie łowcy super ofert xd

Gdybym miał z każdą gierką latać na pocztę i je wysyłać to wolałbym na śmietnik wywalić, chciałbym 500 dostać - za mniej byłoby mi ją szkoda sprzedawać :X
@cezeterson: Trafiłeś chyba po prostu na zajebistą ofertę, sam bym to kupił bez zastanawiania się xD

Same Move jest chyba warte ze 200 złotych i gry drugie tyle więc konsolę i resztę dostałeś za darmo :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lesrley: te gry są praktycznie bezwartościowe, szczególnie sportówki to śmietnik . Gdybys miał jakieś rarytasy to możnaby je puścić osobno, nawet nie rarytasy ale jest wiele takich tytułów które chodzą po 70-100, ale na tej liście niestety takich nie ma, więc te gry z zestawu traktowałbym jako miły dodatek zachęcający do zakupu a nie podstawa do podbijania ceny o więcej niż 50-60zl.

350zl max jeśli konsola nie wieje głośno a pad
@adrjenq: W sumie racja, wystawię po prostu za 500 z grami i całym tym szajsem które dostałem razem z konsolą i jak się sprzeda to się sprzeda jak nie to będzie czekać w szafie na lepsze czasy :)