Wpis z mikrobloga

W tej wizycie straży miejskiej najśmieszniejsze jest to, że te dwa cymbały chciały ot tak po prostu dokuczyć zwykłemu obywatelowi, który nie naruszyl żadnego prawa i zrobili to na zlecenie 60 letniego mitomana, brudasa, oszusta i błazna-Krzysztofa kononowicza XDD dokładnie tak, wystraszyli się autorytetu tego śmierdziela i nie mieli nawet problemu złamać prawa (pomówienie) by tylko zaspokoić wolę przewodniczącego biura interwencji obywatelskich xD i jak tu się nie śmiać z mentalności podlaskich służb?
#kononowicz #patostreamy
  • 17
@TaOsobaWieoKogoChodzi: Odczucia mam inne ;) większość idzie do samoobsługowej kasy, jeżeli nie ma tam dużych kolejek. Do kas idą tylko osoby starsze.
Praca w maku jest zwyczajnie słabo płatna, nieprzyjemna i niewymagająca inteligencji czy wykształcenia ¯\_(ツ)_/¯ po interpunkcji wnoszę, że mamy tutaj takiego właśnie pracownika.
@diarrhoea ja w sumie to trochę rozumie tych ze straży, konon bankowo im powiedział że gościu się kręci i nagrywa teren posiadłości, jeśli by go nie zmusili do odjazdu donos od knura na nich bankowo by poszedł wiec z dwojga złego woleli się gościa pozbyć
kręci i nagrywa teren posiadłości


@paranoid18: I w dalszym ciągu nie naruszałby żadnego prawa a SM przyjmując to zgłoszenie powinna od razu powiedzieć Knurowi, że zgłoszenie bezpodstawne. inna sprawa, nie wierzę że nie znają knura i jego wybryków.
SM przyjmując to zgłoszenie powinna od razu powiedzieć Knurowi, że zgłoszenie bezpodstawne


@Mam-na-imie-Porucznik: Zgłoszenie jak najbardziej ma podstawy. To jest tak oczywiste, że czasami się zastanawiam czy na tym tagu są ludzie głównie z Białegostoku, tak oderwani od rzeczywistości jak bohaterzy uniwersum czy o co chodzi? Pisałem już dzisiaj ale wkleję jeszcze raz odpowiedź tak samo oderwanego od rzeczywistości.
To klasyczna sytuacja w której NA CAŁYM ŚWIECIE zachęca się do zgłaszania
@adik75: o jest i on najmądrzejszy adik997 XD super artykuł to weź pod razu napisz, które PRZEPISY PRAWA ZOSTAŁY ZŁAMANE pisane z caps lockiem. rozwieje to wszelkie wątpliwości a ty będziesz triumfował bo zamiast posiłkować się artykułem ze strony policji podstawisz sprawę jasno.
Nie chodzi o karanie kogoś a działania prewencyjne. Do zgłaszania takich sytuacji zachęcają służby na całym świecie. Głupie filmy amerykańskie często pokazują sceny w których ktoś dzwoni na policję informując, że podejrzany samochód stoi pod domem itd. Trzeba być wyjątkowo głupim, żeby tego nie rozumieć i nie wiedzieć. Odnosiłem się tylko do bredni, urojeń, że zgłoszenie takie jest bezpodstawne.
Powtórzę. Gdyby u jakiegoś dzbana ktoś zaparkował na kilka dni pod bramką i
@TaOsobaWieoKogoChodzi: Sugeruję się nie interpunkcją a tym, że nie podajesz żadnego argumentu, tylko się oburzasz. Prosta (nie mylić z przyjemną) pracą jest prosta. Jak bardzo byś od polaczków mnie nie wyzywał, to tego nie zmienisz. W Maku są czasem zatrudniane osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Więc możemy udawać, że to praca dla wybitnych. Ale rzeczywistości tym nie nagniemy.
@TaOsobaWieoKogoChodzi: Ok, rozumiem. Nie chciałem nikogo obrazić tylko umotywować myśl, że praca w SM bardzo rzadko jest pierwszym wyborem i rzadko trafiają tam osoby z powołaniem, wiedzą i motywacją. Jak ktoś się poczuł (niekoniecznie ty) dotknięty tym, że uznałem jego/jego bliskich pracę za mało wymagającą czy pożądaną, to przepraszam.
amerykańskie często pokazują sceny w których ktoś dzwoni na policję


@adik75: xD ja myślałem, że ty poważnie chciałeś coś popisać ale widzę, że chodziło ci tylko oczywiście o podbudowanie ego że "ooo ale jestem mądry a inni głupi bo nie wiedzą takich rzeczy!". oczywiście zero podstawy prawnej, podania jakichkolwiek argumentów oprócz tych twoich urojonych, że jak ktoś zaparkował pod domem i robi sobie zdjęcia z terenu przestrzeni publicznej to już jest