Wpis z mikrobloga

@padamczyk: OP nie zdaje sobie sprawy (albo udaje, że nie), bo jest plandemistą, który przejrzał światowy szwindel, w którym rząd polski ramię w ramię z rządami z całego świata próbuje wprowadzić dyktaturę sanitarną i dlatego sztucznie testują, żeby wywołać poczucie większej liczby zakażeń i założyć nam siłą maski. OPowi się wydaje, że jest mądry i przebiegły, oświecony. A reszta to potulne baranki, KOWIDIANIE
  • Odpowiedz
@MysteryMe: Dlatego zawsze powtarzam że nie ważne kto testuje, ważne kto to wszystko liczy. Trzymają wyniki w szafie przez kilka dni żeby się ładnie kumulowało do oczekiwanych rezultatów
  • Odpowiedz
@vomalio: przecież nie istnieje niezależne źródło tych statystyk. Władza może równie dobrze przesunąć kilka - kilkanaście tysięcy z początku tygodnia na później, żeby sobie ustawiać pod narrację.
  • Odpowiedz
@BEuchos: ciekawe że w listopadzie trzeba było.miec gorączkę żeby w ogóle się zakwalifikować a teraz wystarczy poklikać coś na necie i cyk wolne. Gdzie ty żyjesz xd procentowo wygląda ta cała dużo lepiej niż w listopadzie xd
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Nie rozumiem, czemu myślisz, że rządowi zależy, żeby teraz akurat przed Wielkanocą było coraz więcej przypadków. Gdy będzie ponad 30k, to ma być pełny lockdown, a to oznacza zamknięcie (lub większe parcie na zamknięcie) kościółków, czego rząd by nie chciał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiem_wszystko: jakoś po paru miesiącach względnego spokoju u mnie w pracy na chorobowym siedzi więcej osób niż w listopadzie. 2 osoby w wieku około 50 lat leżą w szpitalu. Więc nie p-----l mi że nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko tak z ciekawości, skoro tak łatwo na prawo i lewo rzucasz oskarżenia, że ktoś jest ułomkiem, jak czujesz się gdy po czasie okazało się, że byłeś w dużym błędzie? Odrzućmy na bok rzetelność naszych kochanych Rządzących, choć na chwilę załóżmy, że faktycznie liczby są zgodne z tym co podają. Czy uważasz, że zwiększenie zleceń przepisywanych przez lekarzy na testy nie ma wpływu na fakt, że więcej osób jest chorych? Życie
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: decyzje powinny byc na podstawie smierci, a nie zakażonych bo większość przechodzi bezobjawowo. W ogóle to nie powinno byc obostrzen i tyle, jak ktos chce umrzec to wychodzi na wlasna odpowiedzialnosc i tyle, niech staruchy siedza w domach. Nad lockdownami bym myślał dopiero jak dobije do 1000 zgonów dziennie, poniżej nie ma co sie srać.
  • Odpowiedz