Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Środa, 24 marca 2021. Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny. Słońce wstało dziś o 05:39. Świecić będzie 12 godzin i 27 minut, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:06. Ciemna noc zapadnie o 19:25, ale gwiazd można wypatrywać od 18:42.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@buczubuczu: Trafiłeś z tematem, bo właśnie dzisiaj odbierałem od mechanika samochód. Mam DSG, wiec ceramizer odpada. Mam dobrego mechanika, a łatwo takiego rozpoznać - popatrzeć jakie ma maszyny na placu (dwa Prosche ~ 2016r., A6 S6, i jakieś casualowe VAGi raczej nowsze po gwarancji). Całość mnie kosztowała 980zl brutto (przy czym z miski olejowej miałem nieszczelność, wiec główna uszczelka + od sensora była wymieniana). Olej sam ATF 370zl. Jak dla mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomTailor100: no bo dokładnie tak to wygląda, ludzie płaczą o dsg, a najczęściej kończy się tym, że na pytanie "co ile Pan wymieniasz olej i jaki lejesz?" jest jakieś chrum kwii, bo drogie xD
Ale niestety ta postawa w narodzie dość silna, ja sam zmieniłem w swoim kiju przy jakiś 185-190k, na pytanie do dziadka "kiedy wcześniej zmieniałeś olej w skrzyni?" była odpowiedź "witam, chyba nigdy, z resztą, po co".
XD