Wpis z mikrobloga

  • 552
Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecznie elegancko to spieprzyłem i do teraz pewnie mnie nienawidzi ale spędziliśmy razem naprawdę miłe chwile i mimo że jestem obecnie z inną różową którą bardzo kocham to często myślę o tej artystce i żałuję tego co #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) takie przemyślenia z dupy. A zdjęcie rysunku mam do dziś bo uważam że jest słodkie i mi się podoba xD
Titufe - Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecz...

źródło: comment_1616560812Uqxblav7YxErCeaa4jvbSS.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anoniemamowy obiecałem w końcu poznać jej rodziców a zamiast tego zrobiłem wyjebe bo koleżanka zaproponowała mi fajny weekend xD<


Koleżanka xDDDD Zaproponowała fajny weekend xDDDD Brzmi jak kijowej jakości pasta
  • Odpowiedz
@Titufe: u mnie to zawsze ja coś robiłem dla różowych unikatowego.. odwrotnie nigdy nic dla mnie żadna różowa nie zrobiła żebym miał pamiątkę.
  • Odpowiedz
Koleżanka xDDDD Zaproponowała fajny weekend xDDDD Brzmi jak kijowej jakości pasta


@alinka123: dlaczego? Nigdy nikomu nie zaproponowałaś?

u mnie to zawsze ja coś robiłem dla różowych unikatowego.. odwrotnie nigdy nic dla mnie żadna różowa nie zrobiła żebym miał pamiątkę.


@r5678: troche smutne
  • Odpowiedz
Swego czasu”, hmpf, jeszcze będę wrzucać, tylko weny nie mam!


@BotGirl: trzymam za słowo ( ͡º ͜ʖ͡º) bo podobały ( i nadal podobają) mi się twoje początki a z biegiem czasu rozwój umiejętności no i zawsze to coś innego i wartościowego przy większości pojawiających się tutaj wpisach :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czemu_mnie_to_nie_dziwi Tak w sumie to my już się spotykaliśmy przez kilka miesięcy. Mieszkała na tym samym osiedlu akademickim praktycznie tuż obok więc w ostatni miesiąc częściej spałem u niej niż u siebie. Z koleżanką zawsze łączyły i nadal łączą mnie czysto przyjacielskie relacje więc na żadne pukanie nie liczyłem. Pewnie dlatego wtedy w mojej głowie nie było to aż takie podłe xD no bo co, każdy by wolał spędzić weekend imprezowo
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Panas
@alinka123 i żeby uświadomić wam jak bardzo głupi jestem to całkiem niedawno miałem podobną sytuację bo inna koleżanka zaproponowała mi zabranie rowerów i wspólny wypad nad Bałtyk a potem przez kilka dni jazda wybrzeżem i spaniem gdzie się akurat dojedzie. Pomysł tak mi się spodobał że się zgodziłem i opowiedziałem o tym dziewczynie ale ta szybko mnie sprowadziła na ziemię xD
  • Odpowiedz
@Titufe: Fajne, że powiedziałeś o tym dziewczynie, ale sam pomysł i twoja akceptacja była nie na miejscu. Może powinieneś #!$%@?ć jajca na taką koleżankę, a jak tak bardzo ten pomysł ci się spodobał to mogłeś zaproponować taki wypad swojej dziewczynie. Trzeba mieć jakiś luz w związku, ale to już brzmi jak wypad z koleżanką na #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Panas

@alinka123 i żeby uświadomić wam jak bardzo głupi jestem to całkiem niedawno miałem podobną sytuację bo inna koleżanka zaproponowała mi zabranie rowerów i wspólny wypad nad Bałtyk a potem przez kilka dni jazda wybrzeżem i spaniem gdzie się akurat dojedzie. Pomysł tak mi się spodobał że się zgodziłem i opowiedziałem o tym dziewczynie ale ta szybko mnie sprowadziła na ziemię xD

@Titufe ale śmiechłam xDDDD ale to miało
  • Odpowiedz
@Titufe trochę cię rozumiem, a trochę nie. Bo jeśli chcesz mieć koleżanki i mieć z nimi kontakt to ok, ale powinieneś jasno wytłumaczyć różowej, że to tylko koleżanka, a wiesz, że różowej nie da się tego przetłumaczyć xD mimo wszystko mam nadzieję, że z obecną różowa jest ci dobrze i nie robicie głupot xD tzn. żyjecie sobie w zgodzie i harmonii... I tego wam życzę :D
  • Odpowiedz