Wpis z mikrobloga

  • 552
Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecznie elegancko to spieprzyłem i do teraz pewnie mnie nienawidzi ale spędziliśmy razem naprawdę miłe chwile i mimo że jestem obecnie z inną różową którą bardzo kocham to często myślę o tej artystce i żałuję tego co #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) takie przemyślenia z dupy. A zdjęcie rysunku mam do dziś bo uważam że jest słodkie i mi się podoba xD
Titufe - Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecz...

źródło: comment_1616560812Uqxblav7YxErCeaa4jvbSS.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@CasualMirek
@alinka123 nie no moja dziewczyna miała studia i nie mogła więc nawet nie pytałem xD jak zgarnąłem #!$%@? to sobie uświadomiłem że to faktycznie wygląda jak wypad na ruchanko ale z początku w mojej głowie wyglądało to jak sportowy przyjacielski wypad i nie widziałem w tym nic złego xD
  • Odpowiedz
@CasualMirek

Fajne, że powiedziałeś o tym dziewczynie, ale sam pomysł i twoja akceptacja była nie na miejscu. Może powinieneś #!$%@?ć jajca na taką koleżankę, a jak tak bardzo ten pomysł ci się spodobał to mogłeś zaproponować taki wypad swojej dziewczynie. Trzeba mieć jakiś luz w związku, ale to już brzmi jak wypad z koleżanką na #!$%@?.


Dokładnie tak jak piszesz!
  • Odpowiedz