Wpis z mikrobloga

  • 552
Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecznie elegancko to spieprzyłem i do teraz pewnie mnie nienawidzi ale spędziliśmy razem naprawdę miłe chwile i mimo że jestem obecnie z inną różową którą bardzo kocham to często myślę o tej artystce i żałuję tego co #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) takie przemyślenia z dupy. A zdjęcie rysunku mam do dziś bo uważam że jest słodkie i mi się podoba xD
Titufe - Kiedyś pewna różowa której się podobałem nas narysowała. Oczywiście ostatecz...

źródło: comment_1616560812Uqxblav7YxErCeaa4jvbSS.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
via Android
  • 232
@kcrgs pudło :D

@Anoniemamowy obiecałem w końcu poznać jej rodziców a zamiast tego zrobiłem wyjebe bo koleżanka zaproponowała mi fajny weekend xD

@mirkax to ona olala tego Sebe :D i dobrze zrobiła bo wtedy miałem nasrane w głowie
  • Odpowiedz
weź to wyjeb i przestań o niej myśleć. Uporządkuj sobie głowę, bo przez to niedługo coś Tobie #!$%@?


@posuck: nie wszyscy są przegrywami #!$%@? rozpamiętującymi jeden komplement sprzed 20 lat. Dla niektórych taki drobiazg jest miły i niczym dalej nie skutkuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 35
@posuck
@Chehu wspominam te sytuacje raczej jako ostrzeżenie by znowu nie być takim #!$%@? bo to naprawdę złota kobieta była. A rysunek mi się podoba i mimo że mieliśmy wtedy jakoś 21 lat to kojarzy mi się z młodzieńczą miłością i robi się cieplej na serduszku :3
  • Odpowiedz
wspominam te sytuacje raczej jako ostrzeżenie by znowu nie być takim #!$%@? bo to naprawdę złota kobieta była


@Titufe: robie to samo, trzymam takie drobiazgi jako przypominajke dla siebie samego

A rysunek mi się podoba i mimo że mieliśmy wtedy jakoś 21 lat to kojarzy mi się z młodzieńczą miłością i robi się cieplej na serduszku :3


@Titufe: i o to chodzi, czym czlowiek starszy tym bardziej docenia
  • Odpowiedz
@Titufe: przypomniałeś mi jakim debilem byłem i nie umiałem docenić wielu rzeczy, potem się stałem nudziarzem blisko 30-letnim; dzisiaj lochy zamężne a ja zgorzkniały
  • Odpowiedz
@Chehu: no i takie rzeczy nie muszą być bolesnym wspomnieniem, a pamiątką, że ma się fajne przeżycia, było w miejscach, było z ludźmi. A nie każdy może się tym pochwalić
  • Odpowiedz