Wpis z mikrobloga

Macie jakaś taka super rzecz, która Wam się przytrafiła albo udała? Np. jakaś mega romantyczna historie, wygranie czegoś zajebistego, dostanie wymarzonej propozycji pracy. Albo coś „mniejszego”, co po prostu dostarczyło Wam mega radości.
Opowiedzcie ()
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moseva: wygrałam czapke w Kranczipsach w 2002 roku. Wygrałam kilka konkursów rysunkowych. Pojechałam kiedyś spontanicznie na ten słynny Euroweek, dzięki któremu potem pojechałam na wolontariat do Macedonii. Pierwszą pracę w Warszawie dostałam odpowiadając na ogłoszenie pisząc tam, że "no hej, szukam wlasnie takiej pracy i wtedy wychodzicie wy, cali na biało". Do tej pory nie kumam czemu mi ktoś na to odpowiedział i jeszcze mnie zatrudnil. <3 Pan z ubera
  • Odpowiedz
@Moseva Aplikowałem dla jaj na stypendium językowe do Chin i udało mi się je dostać, przez rok mieszkałem w Pekinie gdzie uczyłem się języka, zrobiłem dwie wielkie podróże po Chinach, poznałem ciekawych ludzi a na Sylwestra poleciałem do Australii do Melbourne () Swego czasu publikowałem trochę contentu pod tagiem #fancommywchinach
  • Odpowiedz