Wpis z mikrobloga

Macie jakaś taka super rzecz, która Wam się przytrafiła albo udała? Np. jakaś mega romantyczna historie, wygranie czegoś zajebistego, dostanie wymarzonej propozycji pracy. Albo coś „mniejszego”, co po prostu dostarczyło Wam mega radości.
Opowiedzcie ()
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moseva: Z takich niezbyt emocjonujących rzeczy, to ucieszyłem się, gdy po trzech latach od udarów, okazało się, że wróciłem do starej formy, jeśli chodzi o pisanie, więc od 2017 roku, oficjalnie promuje siebie oraz polecam ludziom filmy, o których mało kto słyszał.

PS Jeśli was to ciekawi, to wpiszcie w google "Filmowy Janusz", a powinna wam się wyświetlić strona Facebooka, na której się promuje ,;)
  • Odpowiedz
@Moseva: kiedyś na imprezie rodzinnej spisałem kody z nakrętek pepsi i zgłosiłem je przez stronę żeby dostać jakiś hajs (chyba doładowanie tel to było). Okazało się że wygrałem też xboxa. Co ciekawe dosyć długo na niego czekałem chyba ponad miesiąc, ale dostałem
  • Odpowiedz
@Moseva: Kiedyś jak było to pierwsze "Frugo" to zorganizowali konkurs na nadesłanie zdjęcia z największą ilością brodaczy. Zająłem 2 miejsce wysyłając kompanie wojskową gdzie wszyscy mieli brody. Pierwsze miejsce zajął gość który wysłał zdjęcie z konwentu mikołajów - no zmiótł ludzi z planszy.

Wygrałem wtedy golarkę do brody philipsa (która nota bene służyła mi całe lata) i hardcase na płyty CD.
  • Odpowiedz
@haabero: Najpierw nakręciłem film na konkurs, potem w drugim etapie musiałem jechać do Warszawy na test z wiedzy o historii Polski i o Darze Młodzieży. A potem jak byłem już jednym z laureatów to musiałem zrobić dokładne badania zdrowotne, przejść tygodniowy kurs i wyrobić książeczkę żeglarską :P
  • Odpowiedz
@Moseva: bardzo ucieszyl mnie awans w pracy
super bylo tez wyladowanie samemu na spadochronie, w zyciu bym nie pomyslal ze sie nie zabije xD
praktycznie nie uzywam juz narkotykow oprocz alkoholu co jakis czas, jestem z tego bardzo dumny bo lubialem poleciec czy palic codziennie
no i gdy przyszedlem do znajomego na urodziny to bardzo byl ucieszony ze przyszedlem, jakos tak cieplej na sercu sie zrobilo
  • Odpowiedz
wygranie czegoś zajebistego


@Moseva: Najpierw chciałem zaplusować "nie mam/nie jestem", ale przypomniałem sobie, że wygrałem kiedyś pierwszą część rebootu Tomb Raidera u Wonzia w konkursie na napisanie fraszki do Lary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz