Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co wybrać? Jaką decyzję podjąć ? Obecna praca na magazynie lider 50% fizyczna/50% przy biurku. Do pracy 5 minut autem, bardzo dobra atmosfera, firma jest jednym z wielu oddziałów holenderskiej korporacji, ze wszystkim idzie się dogadać urlopy itd. zarobek 4k. Pojawiła się możliwość zmiany pracy. Stanowisko związane z zaopatrzeniem i planowaniem produkcji. Totalnie inne obowiązki, w sumie wszystko nowe do nauczenia. 35 minut autem do pracy, firma tzw. u prywaciarza, atmosfera z opinii gowork i od znajomych znajomych jest zła i nerwowa przez szefa. Jednak praca całkowicie biurowa i z zarobkiem najpierw 4800 po okresie próbnym 5300. Zmieniać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co byście zrobili na moim miejscu ? Ponad tysiąc złotych to znaczna różnica w finansach ale czy warta takich stresów i zupełnego przebranżowienia...choć jak to mówią kto ma teraz spokojną pracę ?
#praca #decyzja #problem #wybory #prywaciarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605a5ca601f7d2000aaf9c58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 16
@lerlaone: to zależy jakie on ma wydatki i czy w nich się mieści

czasem 200 zeta robi różnicę
czasem 500 nie robi

ja kiedyś zmieniałem pracę na gorszą nerwowo za 450, bo mi się budżet nie zamykał, fakt poprzednie miejsce bardzo lubiłem i ludzi a w nowym przeklinali,
ale rachunki płaciłem bez problemu w końcu

gdybym został w miejscu w którym byłem , z fajnymi ludźmi, fajnym zajęciem - dziś miałbym
NiepełnosprawnyZiomek: @krzychugda: Covidowe cięcia prędzej niestety u mnie będą. Tam pracy i zamówień mają mnóstwo.
@uhu8: Właśnie oto chodzi, że już szukam od dłuższego czasu nowej pracy z marnym skutkiem, finansowym również. Tutaj dopiero jest znaczna różnica w pensji, ale wiem że właśnie ten szef jest ciężki. Choć może być tak, że w innej pracy też tak będzie. Akurat tutaj udało mi się takie konkretne opinie zdobyć, a to
@AnonimoweMirkoWyznania: W takim razie przemyśl sobie jak psychicznie będziesz znosił atmosferę i dojazdy do nowej pracy. Jeżeli jesteś w stanie nie przynosić pracy do domu, nie myśleć niej, nie przelewać złych emocji z niej na dom a w pracy nieprzejmowa się współpracownikami to powinieneś z niej skorzystać.