Wpis z mikrobloga

@ali-agca: Miał i ma :P. Co można powiedzieć na jego temat? Za gówniaka koledzy zazdrościli, a teraz pokolenie, które się na tych bzykach wychowało, zaczyna szukać "wspomnień" przez co ceny Simsonów, jak i MZ, zaczynają osiągać chore kwoty xD.
Generalnie fajny sprzęt, ale mówię to wyłącznie z sentymentu tak naprawdę, w rzeczywistości "Not great, not terrible". Zestaw przetrwania "w terenie" zawierał w sumie, tylko zapasową świecę i narzędzia do rozkręcenia gaźnika,
no to zapytam o s51 opisz wrażenia co sądzisz o nim vmax itp wszystko


@ali-agca: Motorower jest dobra konstrukcją początek produkcji zaczął się po 1980.
Silnik jest udoskonaleniem silnika z wcześniejszych konstrukcji S50.
Motorower w tamtych latach niewiele odstawał od światowej czołówki.
Moc 3,7KM przy 50cm3 (5,6KM przy 70cm3) dziś nie powala lecz pod lekkim i nie za wysokim kierowcą motorower osiąga (na skrzyni 4b) 65km/h licznikowe. Wyższe prędkości to zakłamania
@ali-agca: Za 6tys zł nie masz w ogóle po co jechać oglądać s51 ja pod koniec koku jeździłem i oglądałem 4. Mocno wyeksploatowane, nieumiejętnie wyremontowane. Dalekie od oryginału.
Jako inwestycja?
pewnie nie stracisz al już chyba nie zarobisz?
Części zamiennych wyższej klasy niż oryginał jest chyba więcej niż do jakiegokolwiek innego motocykla na świecie a to za sprawą Niemców którzy mają świra na punkcie tego motoroweru.
Są simsony nawet w Polsce
@ali-agca: Bardzo dobry motorower. Zrobiłem nim z 4 000 km i ani razu nie miałem awarii w trasie. Spokojnie robiłem nim trasy po 2 godziny w jedną stronę. Jedyne co, to przedni hamulec gówniany i regulacja biegów lekko upierdliwa.