Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: Ale to jest najczystsza prawda. Widzę się z rodziną na wsi: zięć ma firmę budowlaną,( małą) ludzie pozatrudniani na czarno: mówi mi że PiS się wziął za złodziei co nie płacili podatków.
Wuj rolnik to samo. Nie płaci zusu, wszystko opychane na lewo, bez podatku, dopłaty z unii, kasa z socjalu. PiS najlepszy bo kiedyś nie było pieniędzy a teraz są.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmieszne jest
@Javert_012824: Moja babcia i mama pracowały całe zycie w szpitalu w ktorym najpierw był lekarzem a później dyrektorem. Zawsze sie o nim bardzo dobrze wyrażaja, mówia, ze był fajnym człowiekiem, mega rozbudował szpital i był dobrym dyrem. Szkoda, że nikt nie zrobi wywiadu z takimi osobami a nie jakimiś smutnymi #!$%@?, którzy go oskarżają.
Jak można bronic tego dziada łapówkarza? Ma zarzuty prokuratorskie, to skoro uważa, że jest niewinny to niech zrzeknie się immunitetu i to udowodni, a nie pitoli o jakichś atakach na niego.


@Nanuno: bo w Polsce gdzie ministrem sprawiedliwości a jednocześnie prokuratorem generalnym jest Zerro zarzuty prokuratorskie to jak wyrok śmierci XD ten kraj już dawno stał się karykaturą siebie No ale ty dalej myślisz inaczej
Pobierz
źródło: comment_1616538608xi32B33FsG0mouw7JAdWe0.jpg
@prometeurz Ale ja nie wykluczam tego, że kiedyś tam wziął. Piszę, że to co wystawia pis to paskudne oszczerstwa. Prawdę mówiąc nawet jakby mu udowodnili, że kiedyś przyjął pod ladą 200zł, to też bym go bronił. Za demoralizację systemu odpowiadają lekarze, pacjenci oraz sam system, czyli politycy.
@PiccoloColo Miałem w rodzinie kilku nowotworów, i złamań z lat 95-05. Zawsze pierwsza reakcja to było pójście z kopertą. Raz się zdarzyło że ktoś nie przyjął. Dlatego wiara ludzi w to że ktoś wziął w tamtych czasach jest tak duża - bo brało 9/10. Różnica przed i po wizytą z kopertą dla pacjenta była nie do opisania. Szczególnie dla tych, którzy nie byli w stanie się poruszać.