Wpis z mikrobloga

Został porzucony przez swojego ojca w wieku 3 lat i dorastał z 3 różnymi ojczymami. Jest dyslektykiem. Jego marzenie o zostaniu hokeistą zostało zniweczone przez poważny wypadek. Jego córka zmarła przy porodzie. Jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix, zmarł z przedawkowania. Jego siostra ma białaczkę.

A biorąc pod uwagę wszystko, co się wydarzyło, Keanu Reeves nigdy nie przegapi okazji, aby pomóc ludziom w potrzebie. Kiedy kręcił film „Dom nad jeziorem”, podsłuchał rozmowę dwóch asystentów od kostiumów; Jedna płakała, ponieważ straciłaby dom, gdyby nie zapłacił 20 000 dolarów i tego samego dnia Keanu zdeponował niezbędną kwotę na koncie bankowym kobiety; Przekazywał także astronomiczne kwoty dla szpitali.

Po zarobiemiu astronomicznych sum za trylogię Matrix, aktor przekazał ponad 50 milionów dolarów personelowi, który zajmował się kostiumami i efektami specjalnymi - prawdziwymi bohaterami trylogii, jak ich nazywał.

W 1997 roku paparazzi znaleźli go pewnego ranka spacerującego w towarzystwie bezdomnego w Los Angeles, słuchającego go i dzielącego jego życie przez kilka godzin.

Ten człowiek mógł kupić wszystko, a zamiast tego każdego dnia wstaje i wybiera jedną rzecz, której nie można kupić: być dobrym człowiekiem.
Edek_Niemiec - Został porzucony przez swojego ojca w wieku 3 lat i dorastał z 3 różny...

źródło: comment_1616506726aTh8oZg3cObHzXBNNhzi4v.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
Pierwszy film jaki obejrzałem z Keanu był "Na fali". Oglądałem go wiele razy. Potem nawet jak zaczęła się w Polsce "moda" na CB radio miałem nick Utah
  • Odpowiedz
no łatwiej jest być dobrym jak ma się dużo kasy xD


@zt_im: on nie zawsze miał dużo kasy, ale zawsze był w porządku kumplu.
  • Odpowiedz
@zt_im: nieprawda. Rockefeller nawet jak był biedny proporcjonalną część swoich dochodów przeznaczał na potrzebujących. Gdy stał się bogaty ten procent nie był wart kilka dolców, a wiele milionów.
  • Odpowiedz